Продукція

Продукція від «Украгроком»: високий урожай гарантовано!

«Подбаймо про врожай разом!» — саме так компанія «Украгроком» бачить своє основне завдання, допомагаючи українським аграріям будувати успішний бізнес та створювати сучасне сільськогосподарське виробництво, що базується на новітніх технологіях та якісній продукції. Вже близько 15 років ми працюємо на вітчизняному ринку мінеральних добрив, хімічних засобів захисту рослин та насіння. І цей час не минув марно: ми отримали безцінний досвід співробітництва із найбільшими сільськогосподарськими підприємствами нашої країни, ми знайшли надійних іноземних партнерів, які допомагають нам удосконалюватись та підвищувати рівень надання послуг. Найголовніше: сьогодні компанія «Украгроком» впевнено пропонує лише найбільш якісну, ефективну та надійну продукцію від українських та закордонних виробників, яка дійсно здатна захистити сільгоспкультури від різноманітних негативних чинників та допомогти примножити урожай.

Мінеральна продукція

Безперечно, добрива являються невід’ємною частиною технології вирощування будь-якої культури. Вони не просто позитивно впливають на продуктивність рослин, а й поліпшують якість вирощеної продукції. Так, наприклад, завдяки певним видам удобрення збільшується вміст білка у зерні, підвищується рівень крохмалю у картоплі, а також цукру у цукрових буряках тощо. Крім того, не варто забувати, що навіть найбільш родючі ґрунти з часом втрачають свій потенціал під впливом інтенсивного землеробства, а тому потребують допомоги людини для насичення їх необхідними рослинам поживними речовинами та мінералами.
Мінеральні добрива та мікродобрива від компанії «Украгроком» — це найбільш дієві та відомі хімічні мінеральні суміші, такі як карбамід, селітра аміачна, калій хлористий, даімофоска, нітроамофоска та багато інших. До того ж, ми пропонуємо і продукцію власного виробництва – тукосуміші, ефективність яких уже доведено завдяки успішному використанню десятками українських сільгосппідприємств.

Засоби захисту рослин та насіння

Якісний посадковий матеріал – це уже 50% гарантії того, що в результаті тяжкої та клопіткої праці у кінці сезону буде отримано достойний урожай. Наша компанія реалізує гібриди соняшнику, кукурудзи, насіння ріпаку та колосових культур, які є більш стійкими до несприятливих погодних умов, до впливу грибкових захворювань та ушкоджень шкідниками, до засухи та нестачі елементів мінерального живлення. Ми пропонуємо насіння, що допоможе підвищити рентабельність виробничої діяльності.
Пестициди на сьогоднішній день відіграють значну роль у захисті культур від смітної рослинності, захворювань, шкідливих комах. Важливо, що сучасні хімічні препарати є більш безпечними для навколишнього середовища, ніж, наприклад, ті, що вироблялись ще 10 років тому. Ми пропонуємо гербіциди, фунгіциди, десиканти та інсектициди від лідерів світового ринку агрохімікатів. До того ж, компанія «Украгроком» має власну лінійку хімічної продукції, що випускається під торговою маркою «Грінфорт» та складає достойну конкуренцію більш відомим іноземним аналогам.