ВІдгуки

СФГ «Вишня»

Голова - Марчук Віктор Степанович
Вінницька обл.

Висіваю різні культури: соняшник, кукурудзу, сою, озимі зернові. Про компанію ТОВ «Украгроком» дізнався від регіонального менеджера з яким знайомий давно. Вперше спробував препарати ТМ Грінфорт на посівах кукурудзи, за рекомендацією регіонального менеджера застосовував бакову суміш Грінфорт НК 40 та формула. Результатом дії препарату та ціною приємно вражений.

ПСП АФ «Нападівська»

Головний агроном - Трачук Леонід Андрійович
Вінницька обл.

З компанією ТОВ «Украгроком» раніше не працювали. Влітку 2015 року завдяки регіональному менеджеру дізнались про компанію та спробували інсектицид Грінфорт ІЛ 200. Якістю та ціною препарату задоволені, хочу відмітити оперативну роботу по наданню професійних консультацій та доставці товару.

СТОВ «Городище»

Головний агроном – Ліштван Федір Матвійович

Співпраця з компанією «Украгроком» можна охарактеризувати, як ту , що дозволяє економити кошти. Препарати марки Грінфорт показують високий результат, використовували на кукурудзі зернові два препарати марки Грінфорт: ДД-475 в нормі 0,8 л/га + НК – 40 в нормі 1,25 л/га. Результатом задоволені. Особливо хотів би відмітити мікродобрива марки Грінфорт. Грінфорт універсальний 5-20-32 показав високий результат на цукровому буряку і на кукурудзі зернові в нормі 2 кг/га.

Агротехсервис – Синельниково

Левенец Татьяна Романовна
Синельниково

Пользовались препаратами компании «Украгроком» на протяжении 2014 года. На подсолнечнике – почвенным гербицидом Грин форт АХ900,препаратом Грин форт ТМ750 на подсолнечнике по технологии «Експрес», на зерновых – инсектицид Грин форт ИЛ200. Действием препаратов удовлетворены полностью.

СФГ "Аист"

главный агроном

С компанией «Украгроком» работаем давно. Применям при возделывании подсолнечника препараты Грин форт АХ-900 Грин форт ПМ-500, на озимом рапсе гербицид Грин форт КМ 120, на зерновых инсектициды Грин форт ИЛ200 и Грин форт ХЦ550, фунгициды Грин форт КД 500 и Грин форт ФФ250 . Качеством и работой препаратов довольны.

Машівська виправна колонія управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області №9

Година С. П. - В. О. заступника начальника колонії
Полтавська обл.

ТОВ «АПК БІЛЬШОВИК»

Овчаренко Андрій Олександрович - Перший заступник директора
Харківська обл.

«ООО «АПК Большевик» сотрудничает с компанией «Украгроком» на протяжении 5 лет, с 2007 года. Важное преимущество компании является предоставление гибких условий оплаты, что дает возможность вырастить запланированный урожай сельскохозяйственных культур, не имея в начале достаточных средств для закупки средств защиты растений и удобрений. В 2011 году ООО «АПК Большевик» использовало для обработки подсолнечника до всходов препараты…

ТОВ «Валківський агротехсервіс»

Дижиченко Олександр Миколайович - Директор
Харківська обл.

«С компанией ООО «Украгроком» сотрудничаем уже более 6 лет. За все время сотрудничества основное обеспечение потребности в минеральных удобрениях ООО «Валковский агротехсервис» осуществляла компания «Украгроком». В прошлом сезоне мы начали использовать средства защиты растений под маркой «Гринфорт», считаем, что мы сделали правильный выбор. Все препараты оправдали наши ожидания и это подтвердили данные урожайности культур.»

ТОВ «Савинці — Агро»

Фоменко Сергій Володимирович - Директор
Харківська обл.

«Знаємо компанію «Украгроком» вже не перший рік. За цей час можна сказати тільки позитивні слова в адресу ТОВ «Украгроком». Про співпрацю: команда справжніх професіоналів, вчасно та кваліфіковано надаються консультаційні послуги, професійний підхід до роботи з клієнтами!!! Щодо сильних сторін компанії, так це – великий та якісний асортимент товарів та вчасні відвантаження товару, оперативне реагування на ту чи іншу проблему.»

ТОВ АФ «Киселі»

Степанов Ігор Васильович
Харківська обл.

«Співпрацюємо з ТОВ «Украгроком» вже 6 сезон. В сезоні 2011 року вносили препарати «Грінфорт». Застосовували Грінфорт БЗ-480 1,8 л/га + КМ 120 1,2 л/га на посівах сої. Соя сходила не рівномірно, в фазі 2 до 4 листків почала заростати щирицею, гірчицею, амброзією, мишієм. Після внесення бакової суміші бур”ян зупинився в рості, а потім повністю зник, а соя вирівнялася і пішла в ріст. Також використовували Грінфорт ДД – 475 900г/га на посівах…

Сільськогосподарське товариство «Зоря»

Сарапін Микола Миколайович - Головний агроном
Черкаська обл.

«З компанією «Украгроком» працюємо з початку відкриття Черкаського представництва, вже майже сім років. Закуповуємо мінеральні добрива, а в 2011 році спробували й нові засоби захисту рослин «Грінфорт». А саме десикант Грінфорт ДК 150 та гербіцид Грінфорт ІГ – 480. Результатом дії дуже задоволені. Плануємо на наступний рік спробувати всю лінійку препаратів «Грінфорт». Радують ціна, якість та умови придбання, як мінеральних добрив, так и…

ТОВ «Маяк-Худяки»

Поляков Олександр Володимирович - Генеральний директор
Черкаська обл.

«Ми раді співробітництву з компанією ТОВ «Украгроком», з якою працюємо на протязі двох років по мінеральним добривам та засобам захисту рослин. Завдяки агрономічному досвіду менеджерів компанії «Украгроком», та оперативності в доставці товару – в цьому році ми добре співпрацювали, зібрали гарний врожай. Вчасно підживили грунт та провели боротьбу з бур’янами, застосувавши запропоновані гербіциди. Ми зкористалися новими засобами…

ТОВ СНЦ «Мир Сем»

Балинська Валентина Іванівна - Директор
Черкаська обл.

«З компанією «Украгроком»ми працюємо з 2007 року. На соняшнику ми використовували Грінфорт ХЦ-550 проти довгоносика, який пошкоджував сходи і були вражені дією данного препарату. Також ми використовували Грінфорт ДК-150 для десикації соняшника авіаметодом. Результатом був своєчасний збір врожаю та його кондиційність.»

ПСП ім. Шевченка

Гвоздик Микола Миколайович - Головний агроном
Черкаська обл.

ТОВ «Птахофабрика «Орловецька»

Артеменко Валерій Михайлович - Генеральний директор
Черкаська обл.

«ТОВ «Птахофабрика «Орловецька» має лише позитивні враження від співпраці з компанією «Украгроком». В минулому сезоні застосовували препарати Грінфорт ІГ-480, Грінфорт ХЦ-550. Результатом задоволені.»

ТОВ «Черкаси-Дніпро»

Тіторенко Іван Євгенійович - Директор
Черкаська обл.

«Висловлюємо свою вдячність компанії ТОВ «Украгроком» за якість і оперативну роботу. Завдяки спільній роботі з професіоналами компанії , дякуючи їх досвіду та оригінальному підходу до питань сільського господарства, ми маємо змогу швидко отримувати від них посівний материал, мінеральні добрива, мікродобрива і засоби захисту рослин.»

Сторінка 1 2