Підписка
на новини

День Поля Украгроком

25 червня компанія «Украгроком» на базі ТОВ «Валявське» у Чернівецькій області провела День поля. Керівництво компанії та підрозділів презентували напрямки роботи компанії, — власну лінійку засобів захисту рослин «Грінфорт» для захисту польових культур, мінеральні та спеціальні добрива білоруського та європейського виробництва, дистрибуцію насіння провідних компаній, фінансові інструменти для агробізнесу, розвиток садівництва, агроконсалтинг.

Захід відвідало більше 120 сільгоспвиробників Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької та Волинської області.

Так як для компанії це був перший захід в даній частині України, співробітники компанії Украгроком провели розширену пленарну частину, на якій зробили акцент по діяльності кожного напрямку і перспектив розвитку.

По напрямку засобів захисту рослин провів доповідь начальник відділу з агроконсалтингу Гордон Костянтин, під час якої, він розповів запрошеним клієнтам як працюють існуючі препарати компанії та прогнози щодо розширення асортименту лінійки продуктів.

Директор департаменту мікродобрив Нікіфоренко Віктор розповів відвідувачам про важливість внесення мікродобрив та позакореневе живлення рослин. Також Віктор відмітив асортимент мінеральних добрив компанії, які постійно доступні на вигідних умовах.

Свою доповідь провів і директор департаменту насіння Бовсуновський Олександр з приводу нових можливостей і розширення горизонтів співпраці по реалізації насіння компанії Сингента.

Приємною новиною для аграріїв була презентація з приводу можливостей компанії Украгроком купувати сільськогосподарську продукцію на вигідних умовах, яку розповів заступник директора департаменту сільськогосподарської продукції Гаврилюк Андрій.

Також, на семінарі компанія Украгроком анонсувала, що планує робити комплексну підтримку аграріїв у вирощуванні садових культур. Свою презентацію з цього приводу розповів технічний експерт з садових культур Тимошенко Дмитро.

На полях господарства ТОВ «Валявське» співробітники компанії Украгроком продемонстрували клієнтам, на скільки ефективно була побудована система захисту сої, кукурудзи, ячменю та ріпаку. І з гордістю зазначили, що система захисту в господарстві пріоритетна побудована на засобах захисту Грінфорт.

У фортеці «Грінфорт» можна було зустріти справжнісіньких лицарів у обладунках.


 

Культурною родзиною Дня поля стало лицарський шоу-турнір, який організували професійні історичні реконструктори. Всім учасникам заходу, що активно приймали участь шляхетні лицарі дарували цінні подарунки і незабутні враження від заходу.

 

Всі бажаючі могли зробити фотосесію з лицарями під час заходу.


Команда компанії Украгроком Чернівецької та Тернопільської області проявила єдність та командний дух.