Гербіциди. Переваги використання
//Гербіциди. Переваги використання

Гербіциди. Переваги використання

Гербіциди стали добрими друзями сучасних аграріїв. Фермерам добре відомо, що без цих речовин не вдасться зібрати достойний врожай. Не секрет, що саме гербіциди збільшують плодовитість, борються з бур’янами та навіть покращують якість продукції.

Різновиди гербіцидів:

            Гербіциди продають в порошковому і рідкому вигляді. Порошковий гербіцид потребує поливу через два дні після обробки, а його ефект буде видно тільки після одного-двох тижнів. Як стверджують експерти, рідкий гербіцид працює швидше, але для його використання потрібно садовий обприскувач, марлева пов’язка і рукавички, також при застосуванні треба обов’язково захистити прилеглі до газону культурні рослини. Час застосування гербіцидів: з середини травня, до початку серпня. У більшості випадків гербіциди мало- і середньотоксичним для теплокровних. У ґрунті можуть зберігатися максимум кілька тижнів. Але деякі гербіциди, якщо внесені до завищених дозах, зберігаються в ґрунті декілька років.

Щодо дозування, воно залежить від рівня забрудненості ґрунту, погодних умов та особливостей культури. Гербіцид – це один з серйозних хімікатів, перед використанням варто уважно прочитати і дотримуватися інструкції, яка описана на упаковці. Особливе застереження – не використовуйте гербіцид в більшій кількості, аніж дозволено. Перенасичення гербіцидами може зіпсувати ґрунт у вашому городі, та навіть перешкодити ріст рослині. В цілях безпеки обов’язково надягаєте рукавички при застосуванні подібних хімікатів. При відсутності боротьби з бур’янистою рослинністю, втрати врожаю можуть становити від 40 до 100%, залежно від видового складу та чисельності бур’янів, а також від здатності культури протистояти їм.  Характеризуються різними механізмами дії, різними способами проникнення в рослину і, внаслідок цього , різними типами вибірковості .

Гербіциди допомагають подолати швидко і надзвичайно ефективно бур’яни в городі . Дотримуючись пропорцій можна домогтися повного очищення садів, городів, виноградників, газонів від всіляких бур’янових рослин. Гербіциди проти бур’янів бажано використовувати в тих випадках, коли вже випробувані інші методи впливу . Результат при цьому буде досягнутий всього протягом 7 — 10 днів з моменту обробки ґрунту. Спеціалісти компанії «Украгроком» допоможуть підібрати потрібні гербіциди саме для вашого ґрунту та культури.

2019-03-29T13:45:30+00:0020. 05. 2015|

Оставить комментарий