Підписка
на новини

Компанія «Украгроком» презентувала ключовим клієнтам нові сервіси

3 та 10 березня 2017 року компанією «Украгроком» були проведені бізнес-зустрічі у Херсонській (м. Нова Каховка) та Черкаській області (м. Золотоноша), покликані ознайомити клієнтів компанії із новими сервісами, програмами, акціями та планами на майбутнє.

img_1155

У рамках заходів було презентовано нову маркетингову акцію компанії – семплінг – ознайомитися із можливостями якої деякі господарства зможуть вже у цьому сезоні. Також традиційно увага була приділена розгляду та донесенні переваг технології захисту за допомогою препаратів ТМ «Грінфорт», а також особливостям агрономічної служби, яка вже здобула популярність серед клієнтів компанії у різних регіонах країни.

img_1143

Несподіванкою для учасників зустрічі стали виступи партнерів компанії «Украгроком» – «ТерраТарса Україна», лідера з виробництва спеціальних мікродобрив для позакореневого підживлення польових культур.

Також своїм досвідом роботи з компанією «Украгроком» поділилися агрофірма «Додола», що є давнім і надійним партнером, «Балкан-Агро» та ПрАТ «Безбородьківська АВКФ», за словами яких, саме компанія Украгроком змогла допомогти подолати скрутне становище та фінансові складнощі декілька років тому.

img_1153

На сьогодні компанія «Украгроком», розуміючи складну ситуацію на ринку добрив, пропонує аграріям привабливі програми по кредитуванню мінеральних добрив, форвардні програми та акції на ЗЗР і мікродобрива.

Довідка. Створена у 1999 році компанія «Украгроком» на сьогоднішній день має понад 200 висококваліфікованих співробітників, 11 представництв у різних містах нашої країни та 50 регіональних складів. Основними напрямками діяльності компанії є продаж мінеральних, водорозчинних та мікродобрив, реалізація засобів захисту рослин та насіння, у тому числі власної торгової марки «Грінфорт», професійний агрономічний консалтинг, форвардні контракти тощо. Партнерами компанії є Syngenta, Bayer, Basf, Pioneer, Maisadour, Terra Tarsa, Daymsa та ін.

УКРАГРОКОМ – ПОДБАЙМО ПРО ВРОЖАЙ РАЗОМ!