Підписка
на новини

Компанія «Украгроком» взяла участь у Міжнародному аграрному форумі AGROPORT East Kharkiv 2016

20-22 жовтня 2016 р. у Міжнародному аеропорті «Харків» проходив Міжнародний аграрний форум AGROPORT 2016, однією з учасниць якого стала компанія «Украгроком». Форум є одним із найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі, а також єдиним в Україні галузевим заходом, включеним до всесвітнього календаря FAO.

В рамках трьох днів на майданчику харківського аеропорту пройшли більше 20 профільних конференцій, тематика яких охопила весь спектр аграрної галузі: від інвестиційної проблематики до використання найсучасніших технологій.

21 жовтня 2016 р. у рамках форуму компанія «Украгроком» провела інтерактивний семінар «Грінфорт Батл», на якому у гостей заходу була можливість подивитись на результати системи захисту за допомогою засобів ТМ «Грінфорт» у незвичній формі та взяти безпосередню участь – за 2 години роботи із спеціалістами компанії закласти посіви, виростити урожай та отримати прибуток.

Стенд компанії – зелена фортеця «Грінфорт» – протягом трьох днів став справжнім майданчиком для гостей виставки, де клієнти східного регіону компанії та всі бажаючі мали змогу отримати фахову консультацію спеціалістів, поділитись власним досвідом та дізнатись більше про «Украгроком» та засоби захисту рослин та мікродобрива ТМ «Грінфорт».

Компанія «Украгроком» висловлює щиру подяку організаторам та відвідувачам Міжнародного аграрного форуму AGROPORT East Kharkiv 2016, які відвідали стенд компанії, та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

Украгроком – Подбаймо про врожай разом!

eyeemfiltered1478501386915