Перевага за Грінфортом

80x2065_gf-kopiyaСучасні тенденції розвитку аграрної галузі незмінно тримаються на трьох китах: планування, організація та контроль. Не заглиблюючись в другорядні аспекти, коротко проглянемо ключові моменти цих питань, і розглянемо, як продукти ТМ Грінфорт можуть допомогти Вам у їх вирішення.

Планування

Зважаючи на досвід виробництва сільськогосподарської продукції кожен аграрій з певною вірогідністю може встановити для свого господарства дійсно можливий рівень врожайності. Звідси з’являється перший вектор планування — вибір культури, який заснований на принципі: вирощувати потрібно те, що дає добрий врожай.  У векторі актуальності культури є і економічний чинник: добре продається товар орієнтований на експорт, ціна на який формується на міжнародному ринку. Власне кажучи, саме економічний чинник ставить задачу перед аграрієм: заробляти і розвиватися. Звісно, ніхто не забув про любов до української землі (оспіваної поетами і нардепами), по якій малий Тарас ходив босими ногами, проте наразі це питання не на часі.

Другим вектором щодо вирощування культури є технологія, що також має своє економічне відображення: бізнес — план. На сьогодні  одним з основних способів оптимізувати витрати на вирощування сільськогосподарської продукції є використання генеричних засобів захисту  рослин. Продукти торгової марки Грінфорттм завдяки перевіреним та якісним діючим речовинам та допоміжним сполукам заслужено завоювали прихильність як дрібних фермерів так і великих виробників. Якість продуктів нічим не поступається оригінальним, а от ціна суттєво нижча.  Окрім того, лінійка продуктів ГрінФорттм повністю закриває систему захисту зернових, кукурудзи, сої, соняшнику, частково — ріпаку та ін.  Головна перепона щодо застосування  генеричних продуктів — страх застосувати низькосортну підробку, проте продукція Грінфорттм захищена пломбами, голограмами, а кожна каністра має індивідуальне пакування в поліетилен.

Організація

На перший погляд все просто. Це коли техніка справна, солярка є, погода сприяє, кваліфікований, непитущий працівник,  на складі добрива, насіння та ЗЗР… І тут приходить розуміння, що не все залежить лише від тебе, а й від інших факторів та людей, в т.ч. і від організацій, що постачають витратні матеріали. ТОВ «Украгроком» в цьому плані — надійний партнер протягом багатьох років.

 

Контроль

Чи не найважливіший етап виробничого процесу. Відсутність контролю неминуче призводить до неправильного, несвоєчасного, неповномірного виконання або й повного невиконання елементів технології. Це гарантовано знижує рівень врожайності та якісних показників продукції, а також розкладає трудову дисципліну. Так що довіряй, але перевіряй. Так надійніше.

Насамкінець хочу загострити вашу увагу  на стратегічних моментах:

Перше. В будь — якій країні і при будь — якому уряді нормальна людина повинна три рази на день поїсти.

По-друге. Беззаперечним є факт, що майбутнє України — це майбутнє могутньої аграрної держави.

По-третє. Вирощувати хліб — безсумнівно це благородно, проте не для всіх вдячно. Тому перспективи для розвитку ще є, головне їх бачити і використовувати.

Щедрих Вам врожаїв!