Підписка
на новини

Перший етап Агрошколи завершено!

AgroshkolaКомпанія «Украгроком» успішно провела першу частину програми «Агрошкола». Суть програми полягала в навчанні нових менеджерів та агрономів, що не мають досвіду роботу, при цьому хочуть розвиватися як спеціалісти в аграрній сфері.

Учасники Агрошколи зібралися з усієї території України, від Чернігівщини до Одеси, і від Харкова до Львівщини. І два тижні жовтня пролетіли як одна мить.

На програму були відібрані студенти-випускники аграрних навчальних закладів, які вдало пройшли попередній відбір та співбесіди.

Перший блок лекційної програми був присвячений вивченню агрономії та системам захисту основних культур. Окрему увагу було приділено роботі та використанню засобів захисту рослин торгової марки «Грінфорт».

У другому блоці навчання зі студентами працювали спеціалісти профільних напрямків: логістика, мінеральні та мікродобрива, маркетинг та продажі. Кожен напрямок діяльності компанії був поданий у максимально доступній формі, що дало змогу, відносно швидко, вивчити студентам великий об’єм інформації. Кожен блок виступів супроводжувався тестуванням, для закріплення пройденого матеріалу і оцінкою здібностей студентів.

DSC_5375_11Всі студенти «Агрошколи» весь час знаходилися у піднесеному настрої , не зважаючи на велику втому від навчання і холодну погоду за вікном.

Серед всіх занять велику увагу було приділено розвитку навичок продажів. Адже більша частина студентів програми «Агрошкола» були зовсім без досвіду роботи. Результати практики показали, що всі учасники швидко переймали досвід і розвивалися у навичках публічних виступів. Адже отриманий досвід «Агрошколи» студенти зможуть найближчим часом використати на практиці, під час роботи з менеджерами компанії «Украгроком» на представництвах.

 

Наступний етап «Агрошколи» пройде у кожному з одинадцяти представництв компанії «Украгроком». Де студенти будуть відвідувати поля клієнтів компанії та знайомитися з новими потенційними клієнтами. Також, студентами на практиці покажуть, як проходить процес продажу та доставки продукції.11