Як забезпечити високу урожайність соняшника? Таке питання виникає у всіх сільськогосподарських виробників, які займаються вирощуванням даної культури. А на території нашої країни їх значна кількість. І це не викликає подиву, адже соняшник – важлива технічна культура, насіння якої використовується у багатьох галузях промисловості. Крім того, на якісне насіння завжди знайдеться покупець, а тому вирощування соняшнику – ще й прибутковий бізнес.

Відповідаючи на питання про урожайність цієї рослини, варто пам’ятати, що соняшник вважається культурою з низькою конкурентною здатністю, а тому вплив негативних факторів на її розвиток може бути фатальним. Під негативними факторами маються на увазі шкодочинні організми, патогенні гриби, жуки та їхні личинки, бур’яни. Останні особливо небезпечні для соняшника, а найбільше на початкових етапах росту. Однорічна та багаторічна дводольна рослинність являється справжнім ворогом даної культури. Як у сучасному сільському господарстві вирішуються такі питання?

Ацетохлор – вибір номер один для захисту соняшника

Зазвичай, ґрунтові гербіциди призначені для контролю однорічних бур’янів, що у випадку із соняшником недостатньо. Для цієї культури перші тридцять днів розвитку є найбільш важливими, а тому забезпечення оптимальних умов для росту соняшника – завдання першочергове. І для його вирішення використовують хімічну речовину ацетохлор та гербіциди на його основі. В чому переваги ацетохлору?

По-перше, цей препарат чудово очищає посіви соняшника від злакових бур’янів, які важко піддаються впливу. По-друге, ацетохлор зберігає свою активність протягом тривалого періоду – двох-трьох місяців, контролюючи рослинність, що проростає. Діє даний засіб через зелену масу бур’янів і через їхнє коріння. Вибірковий по відношенню до культур, а також не впливає на наступні посіви, що прийдуть на зміну соняшнику.

Гербіциди на основі ацетохлору від компанії «Украгроком»

Ацетохлор – один із найпоширеніших хімічних препаратів у всьому світі, ефективність якого не потрібно доводити. Компанія «Украгроком» пропонує своїм клієнтам високоякісні гербіциди від найвідоміших брендів. Крім того, ми не могли не створити засобу на основі ацетохлору, який мав би вітчизняну «прописку». Так з’явився гербіцид Грінфорт АХ 900 від нашої власної торгової марки Грінфорт. Вже десятки аграрних господарств оцінили високу якість даного засобу та його помірну вартість. Отримувати продукт, що має найвищий стандарт якості, і при цьому заощаджувати – це реально з ТМ «Грінфорт»!