Мінеральні добрива у аграрному бізнесі відіграють значну роль. Саме вони дозволяють отримати фермерам чималий врожай. Одним з найбільш популярних комплексних добрив є амофос — двоскладне добриво , що включає азот і фосфор. Хімічну речовину використовують для поліпшення фосфатного режиму ґрунтів , у найскладніший початковий період росту рослин. Фосфор – домінуючий елемент живлення сільськогосподарських рослин. Брак фосфору в період формування репродуктивних органів у інших культур затримує розвиток і тим самим, погіршує дозрівання рослин, знижує врожайність і погіршує якість продукції . Речовина добре розчинається у воді і є легкодоступною для рослин. Експерти стверджують, що він є гарним компонентом для приготування сумішей стандартних добрив.

Чим унікальний амофос?

1.Негігроскопічний;
2.Має рівномірний гранулометричний склад;
3. Амофос не злежується.

Застосовується в основній заправці під усі культури , але частіше в теплицях. При великому недоліку фосфору можна використовувати і в підгодівлі . При осінньому внесенні під перекопування саду до нього варто додавати будь – яке калійне добриво. Гарно розчиняється і зберігається. Добриво помітно збільшує продуктивність культур: розвивається їх коренева система, рослини стають стійкішими до різноманітних погодних та кліматичних умов. Окрім того підвищується імунітет.

Амофос — універсальне добриво для всіх сільськогосподарських культур на будь-яких ґрунтах при різних способах внесення; краще засвоюється рослинами , ніж суперфосфат . Фізіологічно нейтральне добриво, характеризується високою засвоюваністю , підвищеною міцністю гранул , має вирівняний гранулометричний склад , сумісно з іншими добривами. У амофосі не міститься хлору і нітратів, при цьому в ньому найвища концентрація фосфору. Амофос володіє хорошими фізико- хімічними властивостями, зручний у застосуванні, на його основі готують різні марки тукосумішей. Амофос переважно застосовується як рядкове добриво , а також як основне добриво , вноситься під передпосівну культивацію , при посіві і підгодівлі основних сільськогосподарських культур.

«Украгроком» займається оптовою торгівлею і представляє на ринку України широкий вибір якісних мінеральних добрив. В асортимент нашої продукції окрім амофосу входять азотні добрива : аміачна селітра, карбамід (сечовина ) , сульфат амонію.