Від хімічного складу ґрунту залежить врожайність будь-якої сільськогосподарської культури – це основи аграрної науки. І якщо певного хімічного елементу не вистачає, то в такому разі застосовуються мінеральні добрива. Міндобрива – це найперші помічники у сільськогосподарському виробництві, завдяки яким рослини ростуть і розвиваються набагато краще, і врожай стає більшим, таким чином даючи аграріям більші прибутки.

Одним із найвідоміших мінеральних добрив є амофос. Його унікальний концентрований склад – фосфор і азот – ефективно діє на кореневу систему рослини, викликає більш активний ріст її пагонів та нового листя. Крім того, даний засіб допомагає підвищити стійкість культур до засухи, до різноманітних погодних умов та до хвороб. З іншого боку, якщо в ґрунті не вистачає фосфору, рослина уповільнює свій розвиток, затримується утворення листя, довго не наступає дозрівання та значно знижується якісний склад врожаю.

Амофос допомагає:

  • підвищити продуктивність сільгоспкультур;
  • пришвидшити розвиток їхньої кореневої системи;
  • прискорити загальний розвиток культури;
  • зменшити залежність рослинності від кліматичних умов та від негоди;
  • підвищити здатність опору у культур до різних хвороб;
  • збільшити врожайність та забезпечити більш якісний його склад.

Для яких культур застосовується Амофос?

Найчастіше дане мінеральне добриво використовують для підживлення пшениці, жита, ячменя, кукурудзи, соняшнику, рапсу, буряків цукрових, картоплі, сої та гороху. Застосування амофосу можливе в будь-яких кліматичних поясах та у будь-якому виді ґрунту нашої країни. До речі, при визначенні дозування цього препарату потрібно враховувати особливості землі. Все залежить від вмісту фосфору в орному шарі ґрунту, проте, висновки потрібно робити лише після консультації із фахівцем, який допоможе розрахувати ефективну дозу амофосу. Спеціалісти компанії «Украгроком» нададуть вам кваліфіковану допомогу із цього питання.

Амофос можна використовувати як основне мінеральне добриво і як додаткове підживлення. При внесенні мінеральних добрив рекомендовано у рівних пропорціях використовувати фосфор і азот, в той час, як у складі амофосу фосфор переважає. Саме тому часто разом із цим засобом використовують азотні монодобрива. Проте, наприклад, для ґрунту, в якому планується посів озимих культур, амофос використовується окремо, без додавань інших засобів.