Поряд із макроелементами, які приймають участь у найбільш важливих процесах життєдіяльності сільськогосподарських культу, велике значення мають і мікроелементи. Тобто, на сучасному етапі розвитку вітчизняного сільського господарства аграрії у своїй діяльності використовують не лише мінеральні добрива, але і мікродобрива. Серед мікроелементів варто виділити наступні, які, хоч і потрібні рослинам у невеликих кількостях, проте допомагають їм у розвитку: залізо, цинк, марганець, молібден, бор.

Борні добрива забезпечують підвищення рівня цукру у цукрових буряках, крохмалю у бульбах картоплі, білка у зернобобових культурах. До того ж, покращується якість волокон льону, а овочі і фрукти смакують краще завдяки збільшенню цукристості  і вітамінів.

Борні добрива: застосування

Окрім вищеназваних культур, вказані мікродобрива застосовують також під плодові культури і сім’яники бобових трав. Ґрунти, що найбільше потребують внесення бору – дерново-підзолисті, дерново-глеєві, торф’яні, легкі та вилугувані чорноземи.

При внесенні борних добрив у ґрунти, що мають нестачу даного елементу живлення, відбувається ліквідація таких хвороб коренеплодів як «гниль сердечка» та  дуплистість коріння, парші – у картоплі, бактеріозу у льону, у плодових дерев – суховершинність, опробування плодів та плямистість. При цьому підвищується урожайність усіх без винятку культур.

Компанія «Украгроком» пропонує борні добрива від відомого турецького виробника – Doctor Tarsa.  Ми реалізуємо декілька різновидів коректорів дефіциту елементів мінерального живлення, а саме: Спідфол Бор та Спідфол Борон. Обираючи будь-який із цих препаратів, можете бути впевненими у їхній ефективності та високій якості.

Чому необхідно вносити мікродобрива?

Сьогодні сільське господарство характеризується підвищенням «хімітизації» своєї виробничої діяльності. І це нормально, адже, по-перше, пестициди (хімічні засоби захисту рослин) дозволяють швидко позбуватись різноманітних проблем, пов’язаних із вирощуванням культур. А по-друге, мінеральні та мікродобрива дозволяють поліпшити якість продукції та підвищити урожайність рослин, допомагаючи таким чином збільшити рентабельність сільського господарства.

Крім того, важливо також живити культури мікроелементами, що мають доступну для них форму та здатні легко засвоюватись. І мікродобрива якраз у цьому і допомагають.