На сьогоднішній день ринок удобрень України пропонує туки не лише від вітчизняних виробників, а і від відомих на весь світ компаній, що займаються створенням та реалізацією високоякісних мінеральних та мікродобрив. Одним із таких виробників є «Doctor Tarsa» – провідна турецька компанія, яка пропонує ефективні хімічні суміші, що підвищують урожайність культур та поліпшують смакові властивості продукції і її якісний склад.

Борні добрива

До речі, Туреччина – це країна, що має найбільші запаси бору у світі. Розуміючи всю важливість даного хімічного елементу для розвитку та росту культур, компанія «Doctor Tarsa» створила цілу лінійку мікродобрив із вмістом бору, які названі «коректорами дефіциту елементів мінерального живлення».

Компанія «Украгроком» сьогодні пропонує своїм клієнтам – сільськогосподарським підприємствам України та фермерським господарствам, борні добрива від турецького виробника – Спідфол Бор та Спідфол Борон SL. Висока ефективність таких сумішей підтверджена чудовими урожаями овочів, зернових, яку отримують ті сільгоспвиробники, що вже встигли використати у своїй діяльності ці різновиди борних добрив.

Спідфол Бор має наступні властивості:

 1. Бор у даному добриві міститься у формі, що є найбільш доступною для культур. До того ж, концентрація бору у Спідфол Бор дозволяє у найкоротші терміни ліквідувати голодування рослин.
 2. Має здатність до розчинення у воді в три рази більшу, ніж у бури, та у 20 разів — за борну кислоту.
 3. У складі даного борного добрива немає хлору, натрію і домішок, а тому опік листя рослин під час обприскування неможливий.
 4. Підкислюючи воду, Спідфол Бор сприяє підвищенню ефективності використання пестицидів.
 5. Можна застосовувати із іншими добривами (окрім кальцієвмісних).
 6. Зменшує борне голодування у культур ефективніше у два рази, ніж інші відомі види борних добрив.
 7. Має невисоку норму внесення.

Особливості Спідфол Борон SL

Вказане борне добриво відноситься до висококонцентрованих рідких сумішей, що швидко усувають дефіцит даного мікроелементу у рослинах. Застосовується також для профілактики. Характеризується такими якостями:

 • ідентифікується культурами як органічна речовина, а тому швидко потрапляє у їхні тканини та усуває проблему;
 • у складі добрива немає тяжких металів;
 • виробляється із сировини високої якості;
 • сумісний із іншими туками.