Сільському господарству України варто звертати увагу на засоби захисту рослин, від цього безпосередньо залежить кількість та якість врожаю. При виявленні на посівах ділянок , хвороб та інших шкідників необхідно невідкладно застосовувати засоби захисту рослин, які дозволено використовувати на території України. В іншому випадку всі Ваші зусилля (організація поливу, застосування добрив, правильна агротехніка) на отримання високого і якісного врожаю будуть марними.

Десиканти – різновид гербіцидів, ці хімічні препарати дозволять вам швидше зібрати врожай.  Застосування препарату десикант повинно виконуватися строго за встановленою нормою, яка вказується в інструкції по застосуванню. Десиканти і дефоліанти крім зневоднення рослин сприяють прискоренню процесу дозрівання плоду, завдяки чому істотно підвищується врожайність. Десикація прискорює дозрівання і забезпечує його рівномірність. Особливо це важливо для таких культур, як соняшник і бобові. Фізіологія їх така, що рівномірного дозрівання не відбувається.

Механізм дії

Для проведення десикації слід правильно вибрати препарати та їх дози залежно від культури. В якості десикантів найчастіше використовуються: хлорат магнію, реглон, сечовина, аміачна селітра і хлористий натрій. Дія їх заснована на порушенні водного режиму, руйнуванні хлорофілу, а отже, припинення фотосинтезу, вуглеводного і білкового обміну. В результаті з листя і стебел поступово переходить відтік пластичних речовин в зерно. Вони повільно всихають, прискорюючи процес дозрівання. Це дозволяє знищити бур’яни в посівах і зменшити запаси їх насіння в ґрунті, усунути небезпеку поширення хвороб сільськогосподарських культур. Застосування препаратів — десикантів сприяє рівномірному дозріванню, що особливо важливо примхливих культур. Десикація економічно вигідна, оскільки гарантує якісне прибирання культур в будь-яких погодних умовах, зберігає понад 5 ц / га зерна за рахунок зменшення втрат, один карбованець, вкладений в даний захід , окупається 5-8 гривнями прибутку в залежності від рівня врожаю і культури.

Комплексне використання засобів захисту рослин – крок до збільшення врожаю та якісних характеристик. Компанія «Украгроком» гарантує дієвість препаратів. Експерти компанії допоможуть обрати корисну та правильну продукцію.