Більшість мінеральних добрив діють вибірково, тобто є ефективними для певного виду сільгоспкультур або можуть використовуватись на певних типах ґрунтів тощо. Проте, існують засоби, що вирізняються серед інших своєю універсальністю та застосовуються для підживлення більшості вирощуваних на вітчизняних полях рослин. До таких препаратів відноситься Діамофоска.

Даний засіб не містить нітратів, використовується на всіх видах ґрунтів,а крім того, має у своєму складі азот, фосфор і калій – три найважливіші елементи для активного розвитку культур.

Діамофоска володіє наступними перевагами:

  • забезпечує збільшення врожайності рослин;
  • покращує якість продукції;
  • підвищує стійкість культур до шкідників, хвороб, несприятливих кліматичних та погодних умов.

. Це картопля, томати так капуста.

Як саме діє Діамофоска на ці культури?

Вказане мінеральне добриво допомагає картоплі не просто підвищити врожайність, а й покращує її смак. Застосовується воно наступним чином: вноситься у ґрунт під час посадки картоплі. Норма дозування – 25 кг на 1 гектар. Для особистих господарств також можна використовувати такий метод, підсипаючи препарат у лунку в розрахунку по 5г.

Капуста погано реагує на хлор, що входить у склад більшості мінеральних добрив. Саме тому для підживлення цієї культури рекомендовано використовувати Діамофоску, яка сприяє швидкому розвитку зеленої маси та формуванню тугих качанів. Також дане міндобриво попереджає розтріскування у капусті, лікує багато хвороб, а ще захищає від шкідників – слизняків. Норми внесення Діамофоски під капусту наступні:

  • весною, під час перекопування ділянки землі, що призначена для висадки капусти, рекомендована доза 25-30г на 1м²;
  • в лунки, при пересадці культури, по 3-5г на одну рослину;
  • при осінньому перекопуванні – 30-35г/м².

Помідори висаджуються у всіх куточках нашої країни у будь-яких ґрунтах. Ця культура непогано реагує на всі мінеральні добрива, проте завдяки використанню Діамофоски плоди томатів стають більш соковитими, тугими та смачними. Азот і фосфор, що входять до складу міндобрива, добре впливають на коріння рослини та її зелену частину.

Крім вищеперерахованих культур, Діамофоска є ідеальним варіантом для підживлення огірків, перцю, малини та полуниці.