Доводити ефективність впливу мінеральних добрив на підвищення урожайності сільгоспкультур вже давно не потрібно, адже протягом десятиліть аграрії обирають саме цей вид удобрення для того, щоб досягати максимальних результатів від проведення господарської діяльності. А серед самих мінеральних добрив конкуренція досить жорстка: існує безліч різновидів хімічних сумішей від різних виробників як вітчизняних, так і закордонних, які стверджують, що саме їхня продукція є найкращою. Але практика все розставляє на свої місця, допомагаючи обрати дійсно найбільш ефективні та якісні добрива. Серед них можна виділити діамофоску, яка користується популярністю серед українських сільгоспвиробників завдяки своїм унікальним характеристикам.

Діамофоска: позитивні якості

  1. У складі даного добрива – основні елементи живлення культур: азот, фосфор та калій. Крім того, діамофоска (ДАФК) містить і важливі мікроелементи (звичайно, у невеликих кількостях) – сірку, магній, кальцій, залізо, молібден, завдяки яким підвищується агрохімічна цінність такого виду підживлення.
  2. Важливо, що в ДАФК всі елементи знаходяться у формі, яка є легкодоступною для культур, а тому вони швидше та в більшій мірі насичуються потрібними поживними речовинами.
  3. Завдяки тому, що в цьому азотно-фосфорно-калійному добриві весь комплекс елементів міститься у одній гранулі, це дає можливість забезпечувати потреби рослин більш рівномірно, що потрібно для збалансованого та систематичного живлення культур.
  4. Діамофоска – економічно вигідне вкладення, адже, обираючи саме це мінеральне добриво, можна отримати не лише прекрасний результат у вигляді високого урожаю, а й скоротити витрати на зберігання та транспортування добрив.
  5. Вирізняється високою універсальністю: діамофоску можна застосовувати для підживлення широкого спектру сільгоспкультур, а також плодових дерев і кущів та у виноградниках.

 Особливості ДАФК

Ще одним плюсом даного добрива є те, що його можна змішувати у тукосуміші та поєднувати із іншими мінеральними і мікродобривами. Варто відзначити, що діамофоска впливає не лише на збільшення загальної врожайності сільгоспрослин, а й забезпечує поліпшення якісного складу продукції і сировини. Крім того, завдяки використанню цієї хімічної суміші, культури виробляють стійкість до шкідливих комах, вірусних та грибкових захворювань, а також до несприятливих погодних умов.