Діамофоска – універсальне та високоефективне мінеральне добриво, яке підходить для будь-яких кліматичних умов. Експерти відзначають, що до речовини входять три основних елементі: азот фосфор та калій. Окрім того у речовині містяться й інші мікро- та макроелементи. Використання діаммофоска дозволяє підвищити стійкість рослин до важких кліматичних умов, шкідливих комах і хвороб.

Корисні властивості діамофоски  

Виробляється з екологічно чистої сировини. Збільшує врожайність всіх культурних рослин. Поліпшує якість плодів, насіння , коренеплодів. Одночасно збільшується витримку рослин до різноманітних захворювань та шкідників, а також несприятливих умов навколишнього середовища. Діамофоску використовують як основне добриво навесні. Окрім того, у поєднанні з іншими добривами використовується для приготування тукосумішей. Суттєво підвищує якість всіх плодів. Це добриво ефективно при внесенні під всі сільськогосподарські культури на всіх типах ґрунтів.

Діамофоску використовують на ґрунтах, які бідно забезпечені або не забезпечені взагалі фосфором та калієм. Всі поживні речовини, які входять до мінерального добрива, той самий фосфор , добре водорозчинні і є доступними рослинам. Мінеральне добриво багатофункціональне та економічне. Володіє відмінними фізико-хімічними характеристиками, що полегшує збереження і внесення.

Збалансованість хімічних елементів, вміст всіх важливих добавок в одній гранулі допомагають живильним речовинам розподілитися в ґрунті рівномірно , а також забезпечити достойне живлення культур протягом усього періоду росту. Крім того, добриво можна використовувати для щоденної підгодівлі рослин.

Це добриво пришвидшує ріст рослин , витримку до хвороб, шкідників і поганих кліматичних умов.      Добриво можна вносити поверхнево з наступним закладенням в ґрунту , а також доцільно використовувати локально в ґрунт стрічковим способом на глибину 8-10 см. Високий рівень проникнення в ґрунт допомагає краще і швидше потрапити корисним елементам до рослин. Добриво виготовляється з екологічно чистої сировини.

Найбільший ефект застосування діамофоска проявляється на зернових (озимі , ярі ) і льон. Високі результати демонструють рисові поля , виноградники, фруктові сади. Продукт є пожежобезпечним. В одній гранулі речовини міститься ряд корисних елементів, які помітно пришвидшують ріст рослин. Крім того, має гарні фізико-хімічними характеристиками, що полегшує зберігання речовини.