Яким би досвідченим не був господар і як би він не піклувався про свій врожай, рослини часто піддаються ризику виникнення грибкових захворювань. На щастя, сучасна хімічна сільськогосподарська продукція дозволяє досить швидко та надійно позбуватися цієї проблеми за допомогою спеціальних препаратів – фунгіцидів. Саме вони борються зі збудниками грибку та попереджають повторне захворювання рослин.

Грінфорт ФФ 250 – це високоякісний та ефективний препарат, створений українською компанією «Украгроком» відповідно до найвищих виробничих стандартів. Препарат є аналогом потужного фунгіциду «Імпакт», а тому допоможе повністю знищити грибок та врятувати врожай від можливої шкоди.

 

Як діє Грінфорт ФФ 250

Як і більшість препаратів такого типу, Грінфорт ФФ 250 виготовляється у вигляді суспензії. Діюча речовина – флутриафол – дуже швидко проникає у рослину, винищуючи грибкові та бактеріальні організми. Грінфорт ФФ 250 діє на клітинному рівні: він ефективно руйнує мембрани грибкових клітин, що призводить до зупинки їх розвитку та повної руйнації. Крім того, дія препарату розповсюджується і на нові пагони, оскільки препарат глибоко проникає в організм рослини та знаходиться там досить тривалий час – від 6 до 8 тижнів.

Як правильно застосовувати препарат

Грінфорт ФФ 250 можна використовувати вже за перших провів хвороби, проте ще до того, як грибок завдасть шкоди культурам та врожаю. Речовиною необхідно обробити рослини в період вегетації. Бажано, щоб при цьому температура повітря сягала +12…+20 °C. Суттєва зміна цього показника, як і показника вологості, може уповільнити процес проникнення речовини у рослину, а отже послабити ефект дії Грінфорту ФФ 250. Препарат не змивається дощем вже через годину після обробки і забезпечує тривалий захист сільськогосподарським культурам.

Чи безпечно використовувати Грінфорт ФФ 250

Так, фунгіцид Грінфорт ФФ 250 належить до малотоксичних препаратів, а тому його використання не має негативного впливу на оточуюче середовище та людей. Проте не рекомендується використовувати вегетативну масу ячменю та пшениці для годівлі худоби протягом 10 та 7 днів відповідно після обробки. Також бажано не допускати потрапляння розчину у водоймища.

При дотримуванні усіх вказівок в інструкції до препарату, застосування Грінфорту ФФ 250 обов’язково допоможе побороти грибкові захворювання та зменшить ризик їх подальшого виникнення.