Кукурудза завжди вирощувалась в Україні у великих кількостях, проте, за останні десять років площі, виділені саме під цю культуру, стали ще більшими. Чому? По-перше, кукурудза – важлива технічна культура, що застосовується у багатьох галузях промисловості, починаючи від харчової і закінчуючи виробництвом лакофарбової продукції. По-друге, попит на кукурудзу на світовому ринку значно виріс, а це означає, що вітчизняні аграрії можуть збільшити свої прибутки за рахунок вирощування даної культури у збільшених масштабах. Тим більше, що таку українську продукцію добре знають за кордоном і охоче купують. З іншого боку, вирощування кукурудзи супроводжується певними труднощами, серед яких чільне місце займає боротьба із бур’янами.

Гербіциди для кукурудзи: різновиди

Як виявили спеціалісти у процесі багаторічних досліджень, що рівень засміченості небажаною рослинністю посівів кукурудзи має безпосередній вплив на її урожайність, а саме: регулює масу зерна у початку. Саме тому не можна чекати, коли бур’яни виростуть і зміцніють, а кукурудза перейде з початкової фази розвитку до наступних етапів вегетаційного періоду. Потрібно діяти швидко і щоб результат був ефективний. Для цього на сьогоднішній день агрохімічний ринок пропонує наступні різновиди гербіцидів для кукурудзи:

  • досходові;
  • післясходові;
  • ті, що поєднують можливість використання на будь-якому етапі розвитку культури.

Дуже важко вибрати одну чітку стратегію у боротьбі із «ворогом», адже, як показує практика, дуже рідко трапляється так, що знищувати доводиться лише один різновид бур’янів. У більшості випадків рослинність представлена у посівах кукурудзи різноманітна, з різним ступенем складності та своїми особливостями. Тому говорити про економність при виборі гербіцидів для кукурудзи не доводиться – найчастіше сільськогосподарські підприємства змушені обирати декілька видів хімічних засобів, щоб подолати проблему небажаної рослинності.

Як обрати потрібний гербіцид?

Іноді висновків одного спеціаліста замало, щоб провести успішну кампанію по знищенню бур’янів. Тому, правильним рішенням стане звернення до групи професіоналів, які допоможуть визначитись та обрати найефективніший засіб боротьби із небажаною рослинністю, що заважає активному росту кукурудзи. І компанія «Украгроком» із задоволенням допоможе вам вирішити це складне питання. Наші аграрні консультанти – високопрофесійні спеціалісти, що чудово розуміються на різновидах агрохімії та володіють детальною інформацією про проблеми аграрного сектору нашої країни. Звертайтесь, і ми обов’язково допоможемо!