Боротьба з бур’янами необхідна протягом року, оскільки немає певного сезону для росту бур’янів. Винищити небажану рослинність можна за допомогою гербіцидів. Гербіциди поділяються на два види . Перший вид — це гербіциди , які використовують до появи бур’янів , а другий вид гербіцидів — після появи. Гербіциди продаються в порошковому і рідкому видах. Порошковий гербіцид вимагає поливу через два дні після обробки , а його ефект буде видно тільки після одного-двох тижнів. Рідкий гербіцид працює швидше, але для його застосування потрібно садовий обприскувач, марлева пов’язка і рукавички, також при застосування треба обов’язково захистити прилеглі до газону культурні рослини. Особливої уваги потребують гербіциди для кукурудзи. Ця рослина вимагає постійного догляду.

Властивості, спосіб застосування

Великої шкоди при вирощуванні культури наносять бур’яни. Відомо близько 200 видів бур’янів, які конкурують з рослинами кукурудзи за світло, вологу та поживні речовини. Засмічення полів призводить до зниження продуктивності культури на 35-50 %, а часто навіть на 95 % і погіршує якість врожаю.                      Враховуючи той факт, що рослини кукурудзи на початку вегетаційного періоду розвиваються дуже повільно, вони не можуть конкурувати з видами бур’янів, які пристосовані до прохолодних весняних днів, швидко створюють міцну надземну частину і кореневу систему, пригнічуючи посіви кукурудзи.  Через вплив бур’янів сповільниться ріст, розвиток, об’єми врожаю кукурудзи. Серед гербіцидів для кукурудзи є широкий вибір препаратів для обробки ґрунту, насіння і післясходові складові для обробки рослин на різних стадіях росту. Своєчасно застосовуючи їх відповідно до методології, а також у поєднанні з іншими елементами захисту рослин, можна домогтися стійких результатів. При підборі гербіцидів для захисту посівів кукурудзи слід враховувати не тільки видовий склад бур’янів і їх чисельність, а й строки застосування препаратів. Досходове і ранньопосівне внесення гербіцидів краще, оскільки дозволяє контролювати бур’яни на ранніх етапах розвитку культури. Для використання добре підійдуть гербіциди Дуал Голд, Банвел 4S, Діален Супер та ряд інших гербіцидів. Наприклад перший бореться проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів. Кожен з гербіцидів має свій об’єкт впливу, фахівці «Украгроком» допоможуть підібрати особисто для вас засоби захисту рослин.

У лінійці ТМ «Грінфорт» гербіцидом для кукурудзи є Грінфорт НК 40. Детальну інформацію по застосуванню ви можете дізнатися у менеджерів Украгроком