Вирощування соняшника – напрям у сільському господарстві перспективний та вигідний. На насіння цієї культури завжди знайдеться покупець, якщо не на внутрішньому ринку, то закордоном. Саме тому вирощуванням соняшників у нашій країні займається безліч аграрних підприємств та фермерських господарств. Проте, не все так просто і легко, адже отримати високий урожай – справа тонка, що вимагає від аграріїв послідовних та регулярних господарських заходів, які включають у себе профілактику та захист. Мається на увазі, профілактика та захист від грибкових захворювань, комах-шкідників, гризунів, кліщів та небажаної рослинності. З останньою допомагають боротись гербіциди.

Гербіциди для соняшника: як правильно застосовувати?

На сьогоднішній день вітчизняний агрохімічний ринок вражає різноманіттям засобів захисту рослин. На вибір покупця можна знайти все: і прийнятнішу ціну, і більш ефективний препарат, і більш економічно вигідний або універсальний засіб. З іншого боку, вибираючи гербіциди для соняшника виключно орієнтуючись на економію та ефективність, можна досягти небажаного результату, а саме: купити засіб токсичний, небезпечний для навколишнього середовища і майбутнього урожаю. Крім того, варто також прийняти до уваги і особливості вирощування даної культури, і сорти, якими засіяні поля, і сам ґрунт, і тип небажаної рослинності. Отже, на що потрібно орієнтуватись, вибираючи гербіциди для соняшника?

  1. Як правило, для захисту даної культури використовуються ґрунтові гербіциди, принцип застосування яких досить простий: чим вища засміченість небажаною рослинністю – тим більша норма використання. Це правило зберігається навіть для легких типів ґрунтів.
  2. Ґрунт не повинен містити грудок великого розміру, інакше гербіциди замість того, щоб вкрити всю площу та знищити небажану рослинність, залишаться у грудках землі (з-під яких бур’яни з легкістю будуть продовжувати свій ріст).
  3. У разі необхідності можна комбінувати декілька різновидів гербіцидів для соняшника, особливо якщо культурі заважають нормально розвиватись рослини із різних родин. Проте, використовуючи хімічні препарати у бакових сумішах, слід не втрачати пильність – щоб не отримати фітотоксичну сполуку, яка негативно вплине на соняшник.

Гербіциди від «Украгроком»

Наша компанія пропонує за помірними цінами гербіциди для соняшника високої якості та ефективності від найвідоміших світових виробників. Крім того, ми також реалізуємо продукцію власної торгової марки «Грінфорт». Наші спеціалісти допоможуть підібрати саме ті хімічні препарати, які найкраще підійдуть для вирішення проблем із рослинністю у посівах соняшнику у вашому господарстві.