У сучасному землеробстві використання пестицидів – практика поширена і практично обов’язкова, адже це найбільш ефективний метод підтримати продуктивність культур на високому рівні. Якщо говорити про вирощування соняшника – цінної технічної культури, поля з якою можна спостерігати у всіх регіонах нашої країни, то на перший план серед усіх різновидів агрохімікатів виходять гербіциди.

Гербіциди для соняшника допомагають аграріям підвищити урожайність даної культури, забезпечивши її захист від смітних рослин. Забур’яненість посівів соняшника являється проблемою гострю та актуальною, при чому на будь-якому етапі розвитку культури. Проте, найбільш чутливий соняшник до негативного впливу бур’янів у період після сходження до появи перших листочків – адже у цей час коренева система культури розвинута слабо та не здатна на рівних конкурувати із корінням бур’янів за ґрунтову вологу і поживні речовини. Вихід лише один – застосовувати ефективні препарати, що допоможуть очистити посівні площі та забезпечать соняшнику оптимальні умови для розвитку.

Гербіциди для соняшника від «Украгроком»

Наша компанія являється лідером агрохімічного ринку України, яка вже більше 10 років забезпечує вітчизняних сільгоспвиробників якісними пестицидами і мінеральними добривами. На сьогоднішній день ми маємо цілу лінійку гербіцидів для соняшника, що різняться між собою за характером і способом впливу, а також призначені для контролю різних видів рослинності.

Крім того, компанія «Украгроком» пропонує своїм клієнтам гербіциди власного виробництва – від торгової марки «Грінфорт». До речі, одним із найбільш популярних засобів Грінфорт для соняшника є препарат на основі ацетохлору – ґрунтовий селективний гербіцид Грінфорт АХ 900, що призначений для знищення однорічних злакових та деяких видів дводольних рослин у посівах соняшника, сої та кукурудзи.

Також ми можемо запропонувати гербіцид Грінфорт ПМ 500 – досходовий селективний агрохімікат, Грінфорт ІГ 480 – гербіцид на основі гліфосату, який володіє найвищим рівнем ефективності та здатен очистити за короткий час навіть чагарники.

Препарати іноземного виробництва

Окрім продукції власної торгової марки, компанія «Украгроком» реалізує також пестициди від світових лідерів – Сингенти і Кемінова. Так, наприклад, у нашому арсеналі є такі препарати для захисту соняшника як Примекстра Голд, Примекстра TZ, Реглон Супер, Діален Супер та багато інших.

Звертайтесь – наші спеціалісти нададуть фахову консультацію з приводу вибору та застосування будь-якого пестициду!