Гербіциди стали добрими друзями сучасних аграріїв. Фермерам добре відомо, що без цих речовин не вдасться зібрати достойний врожай. Не секрет, що саме гербіциди збільшують плодовитість, борються з бур’янами та навіть покращують якість продукції.

Різновиди гербіцидів:

            Гербіциди продають в порошковому і рідкому вигляді. Порошковий гербіцид потребує поливу через два дні після обробки, а його ефект буде видно тільки після одного-двох тижнів. Як стверджують експерти, рідкий гербіцид працює швидше, але для його використання потрібно садовий обприскувач, марлева пов’язка і рукавички, також при застосуванні треба обов’язково захистити прилеглі до газону культурні рослини. Час застосування гербіцидів: з середини травня, до початку серпня. У більшості випадків гербіциди мало- і середньотоксичним для теплокровних. У ґрунті можуть зберігатися максимум кілька тижнів. Але деякі гербіциди, якщо внесені до завищених дозах, зберігаються в ґрунті декілька років.

Щодо дозування, воно залежить від рівня забрудненості ґрунту, погодних умов та особливостей культури. Гербіцид – це один з серйозних хімікатів, перед використанням варто уважно прочитати і дотримуватися інструкції, яка описана на упаковці. Особливе застереження – не використовуйте гербіцид в більшій кількості, аніж дозволено. Перенасичення гербіцидами може зіпсувати ґрунт у вашому городі, та навіть перешкодити ріст рослині. В цілях безпеки обов’язково надягаєте рукавички при застосуванні подібних хімікатів. При відсутності боротьби з бур’янистою рослинністю, втрати врожаю можуть становити від 40 до 100%, залежно від видового складу та чисельності бур’янів, а також від здатності культури протистояти їм.  Характеризуються різними механізмами дії, різними способами проникнення в рослину і, внаслідок цього , різними типами вибірковості .

Гербіциди допомагають подолати швидко і надзвичайно ефективно бур’яни в городі . Дотримуючись пропорцій можна домогтися повного очищення садів, городів, виноградників, газонів від всіляких бур’янових рослин. Гербіциди проти бур’янів бажано використовувати в тих випадках, коли вже випробувані інші методи впливу . Результат при цьому буде досягнутий всього протягом 7 — 10 днів з моменту обробки ґрунту. Спеціалісти компанії «Украгроком» допоможуть підібрати потрібні гербіциди саме для вашого ґрунту та культури.