Засоби захисту рослин – це запобіжний захід у боротьбі з бур’янами, шкідниками та хворобами, які постійно впливають рослину. Свідомі фермери добре знають, що без гербіцидів складно виростити здоровий врожай. Гербіциди поділяються на два види. Перший вид — це гербіциди, які застосовують до появи бур’янів , а другий вид гербіцидів — після появи. Гербіциди — хімічні речовини, призначені для контролю чисельності бур’янів або для попередження їхнього росту. Крім того, використання гербіцидів дає можливість зменшити або повністю виключити ручні або механізовані обробки культурних рослин, що в свою чергу попереджає ґрунтову ерозію і зменшує втрату вологи. Фермери останнім часом все частіше використовують гербіциди, купити їх означає застерегти себе від втрати врожаю.  Багато фахівців рекомендують застосовувати гербіциди лише в парі з азотовмісним добривом, тому що це на порядок збільшує ефективність застосування. При такій обробці, добриво треба внести на тиждень раніше порошкового гербіциду; рідкий гербіцид змішати з рідким добривом і використовувати, але якщо добриво в гранульованому вигляді , а гербіцид в рідкому, його застосувати тільки через тиждень після добрива.

Види гербіцидів. Спосіб застосування

У разі , якщо ваші поля заполонила небажана рослинність допомогти зможуть лише гербіциди, купити їх сьогодні не складно, достатньо лише звернутися до фахівців «Украгроком».

         Гербіциди поділяються на два види : вибіркової та суцільної дії.

Гербіциди суцільної дії (неселективні) впливають на всю наявну на полі рослинність, проникаючи в рослину через зелену листову поверхню. Їх застосовують тоді, коли культурні рослини відсутні на полі (після збирання і т.п.). Останні розробки дозволяють застосовувати деякі гербіциди суцільної дії таким же чином, як і вибіркові. Це стало можливим завдяки вирощуванню генетично модифікованих культур (в першу чергу сої, цукрових буряків, картоплі). Такі культури мають ген стійкості до певних гербіцидів, які не чинять на культуру негативної дії.  Вибіркові гербіциди, спрямовані на якийсь певний вид рослин , тобто такі гербіциди нейтрально впливають, або мають невеликий вплив на оброблювані рослин.

Аграрії звикли застосовувати гербіциди, купити їх можна у компанії «Украгроком». Спеціалісти допоможуть підібрати гербіциди саме для вашого ґрунту.