Гербіциди – це основа хімічного методу боротьби із бур’янами у сучасному сільському господарстві. На даний момент такий спосіб вирішення проблем із небажаною рослинністю у посівах культур вважається найбільш ефективним, універсальним та надійним. Незважаючи на постійну критику, що звучить на адресу гербіцидів, надмірне використання яких є шкідливим і для рослин, і для навколишнього середовища, і для людини, все ж, без них обійтись надзвичайно складно.

Які гербіциди пропонує компанія «Украгроком»?

На українському аграрному ринку ми працюємо досить тривалий час, а тому добре знаємо про потреби нашого сільського господарства та про всі проблеми, які виникають у процесі вирощування сільгоспкультур. Саме тому наша компанія здійснює продаж найбільш якісної та ефективної продукції, що відповідає за захист рослин. Серед пропонованих «Украгроком» гербіцидів – препарати із світовим ім’ям: Цитадель, Трофі, Ураган Форте, Старане Преміум, Реглон Супер, Пріма, Мілагро, Каллісто, Естерон, Дербі, Гезагард, Віктор, Галера та багато інших. Переглянути, які саме гербіциди ми пропонуємо своїм клієнтам, можна у розділі «Засоби захисту рослин»/ «Гербіциди».

У разі виникнення труднощів із вибором засобів, які б найкраще підходили саме вашому господарству, можна звернутись із запитанням до наших спеціалістів. Консультанти компанії із задоволенням нададуть усю необхідну інформацію щодо особливостей кожного препарату, а також запропонують вам найкраще та найвигідніше рішення. Варто зауважити, що ми продаємо засоби захисту рослин за досить помірними цінами, а для оптових покупців пропонуємо скористатись гнучкою системою знижок.

Торгова марка «Грінфорт»

В процесі активної діяльності нашої компанії ми зрозуміли, що прийшов час надати можливість українському аграрному сектору користуватись вітчизняною агрохімічною продукцією, яка б відповідала світовим стандартам якості і, в той же час, була більш доступною. Саме тому було прийнято рішення створити торгову марку «Грінфорт», в арсеналі якої недорогі, проте надійні та ефективні гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, регулятори росту – тобто, всі ті препарати, які сьогодні використовуються у сільському господарстві. Варто відзначити, що гербіциди «Грінфорт» з кожним сезоном стають дедалі популярнішими, і це не дивно, адже фермерські господарства та сільгоспвиробники переконались у їхній якості та дієвості. Як результат – можна підвищити врожайність культур, витративши при цьому менше коштів.