Навряд чи існує така сільськогосподарська культура, яка б на ранньому етапі свого розвитку (або ж у інший, найбільш вразливий період росту) могла б на рівних конкурувати із смітними рослинами за життєво необхідні ресурси – вологу, поживні речовини, мікроелементи, сонячне світло тощо. І це не дивно, адже бур’яни більше пристосовані до несприятливих умов, тому вони легше долають різноманітні перешкоди на шляху розвитку. З іншого боку, сусідство на полях із небажаною рослинністю для культур означає послаблення сходів, значне зниження урожайності та погіршення якісного складу вирощеної продукції і її смаку.

На щастя, на сьогоднішній день, окрім традиційних агротехнічно-господарських методів боротьби із бур’янами, аграрії у своєму розпорядженні мають надзвичайно ефективний інструмент – гербіциди. Варто зауважити, що попри негативне ставлення більшості пересічних громадян до використання агрохімії, сучасні засоби захисту рослин – це цілком безпечні для навколишнього середовища препарати, які мають здатність швидко розчинятись та не залишати сліду у сільгосппродукції.

Гербіциди від вітчизняного виробника

Торгова марка Грінфорт , незважаючи на нібито іноземну назву, є власністю української компанії «Украгроком». Під цим брендом випускаються дієві, високоефективні та надійні агрохімікати – гербіциди, інсектициди, десиканти, фунгіциди. Чому з кожним новим сезоном все більше українських сільгоспвиробників звертають увагу на засоби захисту рослин вітчизняного виробника?

По-перше, гербіциди від «Грінфорт» — це препарати, які за своїми характеристиками і фізичними властивостями цілком можуть скласти конкуренцію найбільш відомим іноземним пестицидам. По-друге, під час розробки наших засобів ми орієнтувались в першу чергу на потреби українських аграріїв, а тому можемо з впевненістю сказати, що такі гербіциди на сто відсотків відповідають реаліям українського сільського господарства та здатні вирішити будь-які проблеми із небажаною рослинністю на вітчизняних полях. По-третє, гербіциди Грінфорт – це продукція доступна за своєю вартістю, яка дозволяє аграрному секторові економити на придбанні аналогічних іноземних препаратів, що дають такий же результат.

Торгова марка Грінфорт

На сьогоднішній день у лінійці гербіцидів Грінфорт є наступні агрохімікати (до речі, на досягнутому ми не зупиняємось, а працюємо над створенням нових засобів):

  • Грінфорт АХ 900
  • Грінфорт Екстра
  • Грінфорт Хорс
  • Грінфорт Преміум
  • Грінфорт КФ 40
  • Грінфорт НК 40
  • Грінфорт КС 500

Окрім вищеназваних, ТМ «Грінфорт» пропонує ще декілька найменувань гербіцидів. Про їх призначення, властивості та особливості можна знайти інформацію у розділі «Гербіциди».