Неселективні хімічні засоби відносяться до групи пестицидів, які впливають при застосуванні на всю рослинність, що міститься на площі у момент обробки. Такі гербіциди не обирають, що знищувати, — бур’яни чи культури, адже їх задача полягає у іншому, а саме: очистити посівну площу. І з цим завданням неселективні препарати справляються надзвичайно добре, особливо якщо в їхній основі знаходиться одна із найбільш розповсюджених хімічних речовин у світі – гліфосат.

Гліфосат: плюси і мінуси

Вказаний хімікат володіє потужним ефектом, адже здатний вбивати більш ніж 300 різновидів смітних рослин. Під його вплив потрапляють навіть ті бур’яни, коренева система яких стійко переносить інші види агрохімії – злакові та багаторічні. Гліфосат потрапляє у рослину через листя та пагони, проте досить швидко пересувається і досягає коріння. Загибель бур’яну наступає протягом декількох тижнів (або трохи довше, в залежності від погодних умов, виду рослинності).

Гербіциди на основі гліфосату ефективні не лише для захисту сільськогосподарських культур, їх також використовують для вирішення різноманітних господарських проблем – знищення чагарників, очищення площ біля електростанцій тощо.

Серед мінусів гліфосату варто відзначити те, що на сьогоднішній день він вважається досить небезпечною речовиною, здатною негативно впливати на навколишнє середовище. Втім, дослідження тривають, і однозначного категоричного «ні» цій хімічній речовині виробники агрохімії не сказали.

Грінфорт КС 500 – гербіцид з гліфосатом

Насправді, в основі даного препарату лежить калійна сіль гліфосату, завдяки якій вітчизняні аграрії з успіхом знищують однорічні злакові та дводольні рослини, а також багаторічні злакові та дводольні. Застосовують Грінфорт КС 500 у протягом періоду вегетації смітних рослин: висота бур’яну має бути від 5 до 15 см (це фаза 4-5 листків).

Грінфорт КС 500 – засіб широкого профілю, ним можна обробляти площі, призначені для колосових зернових культур, соняшника, кукурудзи, цукрового буряку, картоплі, рапсу. Однією із основних переваг вказаного гербіциду є його висока якість та відносно невисока ціна, особливо якщо порівнювати її із вартістю аналогічних іноземних препаратів. Пояснити це просто: Грінфорт КС 500 було створено спеціально для внутрішнього українського ринку, при цьому на меті ставилось випускати гербіцид потужної дії, світової якості та доступної ціни.