Ефективним методом боротьби з бур’янами на сільськогосподарських ділянках залишаються гербіциди – хімічні препарати, дія яких спрямована на знищення небажаної рослинності. Грінфорт АХ 900 – це вітчизняний препарат від компанії «Украгроком» з нової лінії високоякісних гербіцидів, створеної за найвищими стандартами якості. Грінфорт АХ 900 є повним аналогом широковідомого препарату «Трофі» від компанії Сингента, а томузабезпечує швидкий ефект та гарантований результат.

 

Особливості препарату Грінфорт АХ 900

Грінфорт АХ 900 призначений для знищення однорічних злакових та дводольних бур’янів на посівах олійних, соєвих та кукурудзяних культур.Специфіка цього хімічногозасобу полягає в тому, що він відноситься до ґрунтових препаратів– це означає, що рослини пошкоджуються ще на етапі проростання у ґрунті. Бур’яни у процесі вегетації нечутливі до дії Грінфорту АХ 900. Діюча речовина препарату – ацетохлор, саме тому . Потрапляючи у точки росту коренів, речовина поширюється на паростки та порушує процес синтезу протеїнів та ліпідів – це, у свою чергу, перешкоджає процесу поділу та росту клітин. В результаті рослина гине ще знаходячись у ґрунті.

Рекомендації до застосування засобу

Ґрунт обробляється шляхом обприскування перед, під час або після посіву, проте обов’язково перед появою сходів культури. Варто зауважити, що застосування Грінфорт АХ 900 безпосередньо перед появою сходів або після неї – забороняється, адже це може призвести до токсикації культурних рослин та навіть їх загибелі. Цей ефект також може бути викликаний занадто низькою температурою та вологістю ґрунту під час процесу обробки. Саме тому кліматичні умови є одним з вирішальних факторів.

Перед обробкою ґрунт повинен мати дрібну структуру та бути вирівняним. Норма витрати розчину становить в середньому 300 – 400 л/га, проте цей показник може варіюватися залежно від типу ґрунту та його складу.

Після застосування Грінфорту АХ 900 варто уникати механічних обробокземлі – просапування або рихлення в міжряддях, — бо це може призвести до значного послаблення дії речовини.

Зверніть увагу, що препарат є вибірковим, тобто діє виключно на ряд бур’янів, а тому для досягнення максимального ефекту може знадобитися використання інших гербіцидів. Грінфорт АХ 900 є сумісним з іншими засобами в бакових сумішах, проте попередня перевірка сумісності залишається необхідною.

Грінфорт АХ 900 – це простий та доступний спосіб попіклуватися про родючість ґрунтів та добрий врожай.