Поява бур’янів та чагарникових рослин, що можуть зашкодити врожаю, — досить поширена проблема, з якою не раз стикався багато хто з господарів та сільгоспвиробників. Серед декількох існуючих способів догляду за садами, городами та полями протягом тривалого часу одним с найефективніших залишається застосування гербіцидів – речовин, що допомагають зменшити кількість небажаної рослинності та контролювати її подальшу появу.

На українському ринку нарешті з’явився власний високоякісний препарат – Грінфорт ІГ480 від компанії «Украгроком», за допомогою якого можна швидко знищити бур’янисті рослини та надійно захистити земельні ділянки від їх шкідливої дії.

Особливості препарату

Грінфорт ІГ480 –гербіцид суцільної дії, призначений для видалення однорічних і багаторічних, злакових і дводольних бур’янів. Препарат забезпечує максимальний ефект на рослину як на поверхні, так і у ґрунті. За складом Грінфорт ІГ480 є аналогом відомого гербіциду «Раундап», діюча речовина якого, так само як і нашого препарату, — гліфосат у формі ізопропіламінної солі. Грінфорт ІГ480 дозволяє знищити бур’яни ще до того, як вони встигають завдати шкоди вирощуваної культурі. Засіб не має ґрунтової активності і має застосовуватися безпосередньо перед посівом та до появи сходів. Варто зазначити, що препарат не перешкоджає проростанню насіння і дуже швидко розпадається у ґрунті на природні речовини.

Механізм дії Грінфорт ІГ480

Грінфорт ІГ480 швидко поширюється коренем та іншими частинами рослини і повністю поглинається вже через 4-6 годин після обробки. Дія відбувається на клітинному рівні: порушується процес синтезу амінокислот, в наслідок чого руйнуються мембрани і рослина вмирає . Перші ознаки дії Грінфорту ІГ480 з’являються упродовж перших 3-5 днів, повна загибель відбувається через 2-3 тижня після обробки.

Використовуючи Грінфорт 480, варто пам’ятати, що обприскувати необхідно зелений бур’ян у період його активного росту, бажано у суху та безвітряну погоду. Дощ може змити речовину з рослини і значно знизити рівень ефективності засобу. Також зверніть увагу, що через 5-7 днів після обробки відбувається проникнення препарату у корені, а тому не рекомендовано розпушувати в цей період ґрунт або механічно видаляти бур’ян. Дія Грінфорту ІГ480 максимально ефективна при температурі повітря від +12 до +25 градусів. Препарат легко впорається навіть з тими рослинами, що важно викоренити.

Грінфорт ІГ480 це вибір тих, хто цінує якість.