Сьогодні гербіциди залишаються одними з найпоширеніших засобів для захисту врожаю та догляду за різноманітними сільськогосподарськими культурами. Грінфорт КС 500 – новий гербіцид вітчизняного виробництва, створений компанією «Украгроком» за найвищими стандартами якості. Препарат призначений для знищення бур’янів з сільськогосподарських ділянок, городів, садів та виноградників тощо.

Механізм дії та специфіка препарату

Грінфорт КС 500 відноситься до групи неселективних гербіцидів системної дії і є аналогом гербіциду «Ураган Форте»,що дозволяє швидко та ефективно позбутися однорічних та багаторічнихзлакових та дводольних бур’янів. Діюча речовина препарату – гліфосат калійної солі – проникає через листову надземну поверхню, після чого рівномірно розподіляється по усій рослині, в тому числі й по її кореневій системі – це забезпечує більш комплексну дію препарату. Потрапляючи у ґрунт, діюча речовина активується мікроорганізмами і стає інертною.

Грінфорт КС 500 діє на клітинному рівні: в результаті обробки порушуються процеси фотосинтезу та дихання у рослин, зупиняється процес синтезу білків та амінокислот – саме це забезпечує загибель небажаної рослинності. Вже через 3-5 днів після обробки будуть помітні перші ознаки дії препарату. Повна загибель бур’янів наступає через 2-4 тижні залежно від того, на якій стадії розвитку рослини проводилася обробка і за яких погодних умов.

Особливості застосування Грінфорт КС 500

Препарат рекомендовано застосовувати шляхом обприскування у період вегетації бур’янів, а саме за висоти 5-15 см або у фазі 4-5 листків. Найбільш сприятливі кліматичні умови для обробки рослин – середня температура +12…+25 °C. Ефективність дії Грінфорту КС 500 може бути послаблена у разі виникнення опадів через 4-5 годин після обробки. Для забезпечення додаткового ефекту можливе використання поверхнево-активних речовин або інших препаратів, проте перед цим необхідно перевірити речовини на сумісність задля виключення можливості виникнення негативної дії. Також рекомендовано на 7-10 днів до та після моменту внесення препарату припинити механічну обробку або розпушування ґрунту.

Контроль якості на усіх рівнях виробництва продукції Грінфорт забезпечує найвищу ефективність усіх компонентів препарату і гарантує помітний результат вже через декілька днів після використання.