Багатство врожаю залежить залежить від того, наскільки надійний та якісний догляд забезпечується тій чи іншій сільськогосподарській культурі. На жаль, існує велика кількість несприятливих факторів, які можуть мати на неї негативний вплив, найпоширеніша з яких – поява бур’янів та чагарникових рослин, що перешкоджають нормальному росту та розвитку культур.

Якісним методом боротьби з цим явищем залишаються гербіциди. Вітчизняний ринок цієї хімічної продукції поповнився новим дієвим засобом – препаратом Грінфорт ПМ 500, за допомогою якого ви зможете надійно захистити сільськогосподарську ділянку – город, поле, сад тощо.

 

Що таке Грінфорт ПМ 500

Грінфорт ПМ 500 – це новий високоякісний хімічний препарат-гербіцид, який за своїм складом та діючою речовиною є повним аналогом препарату «Гезагард». Грінфорт ПМ 500 відноситься до селективних або вибіркових гербіцидів, а тому він призначений для боротьби виключно з однорічними бур’янами — як дводольними, так і злаковими. Дія Грінфорту ПМ 500 базується на активній речовині – прометрину – під впливом якої рослина гине. Препарат підходить для захисту посівів картоплі, олійних, кормових та овочевих культур.

Механізм дії

Грінфорт ПМ 500 проникає через кореневу систему пророслих бур’янів або у листковий апарат бур’янів, які вже зійшли. Після цього речовина розповсюджуючись по усій рослині і поглинається ще у фазі проростання – це забезпечує загибель ще до появи сходів. Препарат діє на клітинному рівні і порушує усі життєво важливі процеси рослин: гальмує фотосинтез, блокує мембрани клітин, внаслідок чого спочатку припиняється ріст бур’яну, а згодом відбувається його загибель. Період дії Грінфорту ПМ 500 може становити 4-12 тижнів, залежно від ґрунтово-кліматичних умов.

Спосіб застосування Грінфорту ПМ 500

Грінфорт ПМ 500 наноситься шляхом обприскування ґрунту. Період обробки може відрізнятися залежно від культури, яка обробляється: наприклад, картоплю, сою та горох рекомендовано обробляти до сходу культури, а деякі овочеві — о посіву або у фазі 1 – 2 справжніх листків у культури. Поверхню ґрунту потрібно попередньо вирівняти. Для забезпечення додаткового ефекту можна застосовувати допоміжні препарати, проте їх сумісність має бути перевірена. Зверніть увагу, що Грінфорт ПМ 500 знищує тільки деякі види злакових бур’янів, тому для ефективної боротьби рекомендовано використовувати інші гербіциди відповідного призначення.