Гербіциди – дієва допомога аграріям у догляді та захисті сільськогосподарських рослин та врожаю. Українська компанія «Украгроком» випустила лінію сучасних гербіцидів, які допомагають максимально швидко знищувати бур’яни та покращувати якість врожаю.

Грінфорт Преміум – це потужний засіб для контролю дводольних та деяких багаторічних коренепаросткових бур’янів. Препарат є аналогом гербіциду «Пріма» і призначений для захисту посівів зернових культур, як озимих, так і ярих, а також для догляду за кукурудзою.

Особливості дії препарату

Грінфорт Преміум виготовляється у вигляді емульсії, яка легко проникає всередину шкідливих рослин. Препарат має дві активні речовини: 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д кислоти та флорасулам. Обидва ці компоненти завдають нищівний ефект бур’яну: спочатку гальмуються усі процесу синтезу життєво необхідних речовин, блокується ріст та поява нових клітин у рослинах, порушується процес водного обміну, в наслідок чого рослина в’яне та гине.

Грінфорт Преміум проникає в рослину через листя, після чого поширюється всіма її частинами, у тому числі, у кореневу систему. Така системна активність забезпечує швидкий та гарантований ефект – повна загибель бур’янів настає через 2-3 тижні після обробки залежно від виду буряну та погодно-кліматичних умов.

Спосіб застосування Грінфорту Преміум

Для досягнення бажаного результату, необхідно обприскати препаратом посіви зернових колосових у період від фази кущіння до появи другого міжвузля культури. У випадку, якщо обробки потребує кукурудза, застосовувати препарат важливо у фазі 3 – 7  листків культури. Рекомендовано обприскувати посіви вранці або ввечері, при цьому уникати обробки тих посівів, що перебувають у стресовому стані – наприклад, за умов підвищеної вологості ґрунту або навпаки, посухи чи заморозків. Поява опадів раніше, ніж через 4 години після обробки, може послабити дію речовин. Оптимальна температура — +8…+24°C. Норма витрати може бути вищою за вказану в інструкції тільки в тому випадку, якщо необхідно знищити бур’ян на зрілій стадії розвитку.

Грінфорт Преміум можна використовувати у комплексі з іншими гербіцидами, проте перед цим обов’язково необхідно перевірити препарати на сумісність. Засіб забезпечить комплексний захист культурним рослинам та попередить подальше проростання бур’яну.