Кожен господар хоч раз стикався з такою проблемою, як шкідники сільськогосподарських культур. На превеликий жаль, повністю уникнути її майже неможливо. Проте сучасні хімічні препарати дозволяють ефективно боротися та попереджати подальшу появу паразитів. Одним з таких засобів є Грінфорт ХЦ 550 – новий високоякісний засіб від вітчизняного виробника, який допоможе якнайшвидше подолати шкідників та збереже ваш врожай.

Як діє Грінфорт ХЦ 550

Грінфорт ХЦ 550препарат з серії інсектицидів від компанії «Украгроком», що за своїм складом є повним аналогом відомого засобу «Нурел Д». Грінфорт ХЦ 550 призначений для знищення різноманітних шкідників у період вегетації сільськогосподарських культур. Він може застосовуватися як для захисту польових культур, так і садів.

У склад Грінфорту ХЦ 550 входять дві активні речовини — хлорпірифос та циперметрин, які мають широкий спектр інсектицидної та акарицидної дії. Вони знищують сисних, вільно існуючих та і гризучих комах, а також кліщів. Обидві речовини впливають на нервову систему шкідників і в комплексі завдають їм нищівного удару.

 

Грінфорт ХЦ 550 впливає на шкідливі організми при шлунковому контакті, а також забезпечують локально-системну, репелентну та фумігаційну дію. Остання сприяє ефективному знищенню шкідників, що ведуть прихований спосіб життя та знаходяться у важкодоступних місцях. Препарат діє на організми на будь-якій стадії розвитку – як на личинок, так і на дорослих особин.

 

Спосіб застосування препарату

Грінфорт ХЦ 550 дуже простий у використанні: все, що необхідно – це обприскати ділянку при появі шкідників. Препарат може застосовуватися при температурах від +5 до +24 °C , найбільший ефект досягається при +15…+22°C. Дія препарату може бути значно послаблена у разі підвищеної вологості або температури повітря, а також при опадах менш ніж через 3 години після обробки.

Безумовною перевагою Грінфорту ХЦ 550 є те, що при безпосередньому контакті він діє миттєво. У інших випадках, залежно від типу шкідника, стадії його розвитку та виду контакту, ефект спостерігається протягом наступних 32 годин. Період захисної дії препарату – від 10 до 14 діб. Для досягнення найкращого результату та задля уникнення негативного впливу препарату, уважно ознайомтесь з інструкцією перед застосуванням.

Грінфорт ХЦ 550 – це оптимальне поєднання якості та ефективності, завдяки якому ваше господарство буде під надійним захистом.