Інсектицид Грінфорт ІЛ 200. Застосування та дія

 

Вже протягом тривалого часу інсектициди залишаються єдиним ефективним засобом боротьби зі шкідливими організмами, що атакують сільськогосподарські культури, — комахами та кліщами. Грінфорт ІЛ 200 – малотоксичний інсектицид, розроблений вітчизняною українською компанією «Украгроком», який ефективно знищує шкідників та захищає рослини від подальшого зараження.

Особливості препарату

Грінфорту ІЛ 200– аналоговий препарат відомого інсектициду «Конфідор», спектр дії якого надзвичайно широкий: він призначається для боротьби з колорадським жуком, сисними шкідниками, попелицями, молями, плодожеркамита іншими видами комах. Засіб має дві діючі речовини — імідаклоприд та лямбда-цигалотрин, які у комплексі забезпечують максимально швидку дію. Грінфорт ІЛ 200, як і більшість інсектицидів, має контактно-системну дію, механізм якої полягає в ураженні нервової системи паразита при безпосередньому контакті. Внаслідок цього шкідливі організми гинуть.

Варто відмітити, що Грінфорт ІЛ 200 має яскраво виражену акарицидну дію: він контролює та обмежує процес розвитку кліщів, запобігаючи їх розповсюдження. Препарат дозволяє лікувати навіть ті рослини, які мають приховану форму зараженості.

Застосування та застереження

Грінфорт ІЛ 200 досить простий у використанні: необхідно обприскати рослини розчиномсаме в період вегетації. Препарат має миттєву дію, а тому вже за декілька хвилин після обробку, як тільки діюча речовина препарату потрапляє у шлунок паразита, шкідники перестають живитися и гинуть протягом 24 годин. Тривалість захисної дії Грінфорту ІЛ 200 залежить від типу паразитів та оброблюваної культури, але у середньому може досягати 14-21 день.

Ефект від застосування препарату буде максимальним якщо проводити обробку при сприятливих кліматичних умовах, а саме при температурі повітря від +10…+25°C. Грінфорт ІЛ 200 сумісний з найпоширенішими гербіцидами та фунгіцидами, окрім тих, які призводять до лужної реакції. У будь-якому випадку, перед застосуванням препарату рекомендовано перевірити обидві речовини на сумісність.

Грінфорт ІЛ 200 – малотоксичний інсектицид, проте варто мати на увазі, що для бджіл цей препарат є небезпечним.

Використання даного засобу відповідно до інструкції гарантує бажанийрезультат – рослини будуть надійно захищені від різноманітних шкідників, а значить, врожай буде багатим.