Діяльність комах-шкідників на полях, засіяних сільськогосподарськими культурами, найчастіше призводить до суттєвих економічних втрат: вони не просто підживлюються за допомогою рослин, а й здатні винищити весь врожай. Тому боротьба із шкідниками є такою ж важливою, як і з бур’янами та грибковими захворюваннями культур. Сучасна агрохімічна промисловість пропонує аграріям ефективний та дієвий вихід із ситуації – інсектициди. Дані хімічні сполуки допомагають здійснювати контроль за комахами, при цьому забезпечуючи захист врожаю та покращуючи його якість. Найчастіше інсектициди використовують для зернових культур, плодових, овочевих та картоплі.

Особливості Карате Зеон

Даний інсектицид випускається у формі суспензій мікрокапсул, що містить діючу речовину – лямбду-цигалотрин. Ця препаративна форма забезпечує швидке проникнення через кутикулу діючої речовини засобу та швидкий вплив на шкідників. В залежності від кліматичних та погодних умов, виду комах та їхнього фізіологічного стану, ефект від застосування Карате Зеон наступає практично миттєво – від півгодини до 2-3 годин. Термін захисту при цьому становить від 2 до 3 тижнів.

Норма витрат Карате Зеон

Витратна норма робочого розчину інсектициду залежить від виду культури, яку потрібно обробити, та від кількості листя на ній. Для польових, овочевих, лікарських культур норма витрат становить приблизно 50л/га; для плодових культур – до 1200 л/га.

При використанні засобу відповідно до інструкцій виникнення фітотоксичності неможливе. Препарат малотоксичний для птахів, проте токсичний для бджіл та риби. Необхідно уникати зараження водоймищ та річок залишками інсектициду, що можуть знаходитись у обладнанні, за допомогою якого проводилась обробка. Також не можна допускати попадання Карате Зеон у корм для тварин. Не випасати скот на свіжеоброблених площах.

Від яких видів шкідників Карате Зеон найефективніший? Це тля, хлібні жуки, трипси, блішки, цикадки, мухи, колорадський жук, капустяна совка, білянка, міль, довгоносики, рапсовий цвітоїд, кукурудзяний метелик, павутинний кліщ, листоблішка, американський білий метелик та багато інших.

Більшість інсектицидів, в тому числі і Карате Зеон, можна поєднувати у бакових сумішах з іншими хімічними засобами – гербіцидами та фунгіцидами. Такий комплексний підхід дозволяє аграріям вирішити відразу ж декілька проблем, а також зекономити час і досягти найвищої результативності – отримати високий врожай.