Боротьба із шкідливими комахами – це «вічний» процес, що триває від одного сільськогосподарського сезону до наступного. На даний момент не існує рішення, завдяки якому можна було б позбавитись цієї проблеми раз і назавжди. Звичайно, є розроблений комплекс заходів, які допомагають уникнути високих втрат урожайності культур внаслідок згубної діяльності жуків, проте, всі ці заходи не працюють та не убезпечують рослини від комах на всі сто відсотків. З іншого боку, агрохімічна промисловість суттєво допомогла аграрному сектору, розробивши та запровадивши до виробництва групу пестицидів, що відповідають за знищення шкідників. Мова йде про інсектициди.

Карате Зеон: коротка характеристика

Даний препарат є одним із найбільш поширених та популярних засобів, що допомагає боротись із комахами, не лише на території нашої країни, а й далеко за її межами. В чому переваги Карате Зеон перед іншими інсектицидами? По-перше, він володіє широким спектром дії та знищує багато різновидів комах, включаючи навіть деякі види кліщів. По-друге, володіючи невисокою нормою витрат, цей препарат являється економічно вигідним. По-третє, Карате Зеон миттєво діє і не змивається дощами. Крім того, даний засіб знищує комах протягом 3 годин після обприскування.

Використання акарицидів

Акарициди – це хімічні препарати, створені для боротьби із кліщами, які становлять таку ж небезпеку для врожайності культур, як і шкідливі комахи. Умовно дані засоби поділяють на два різновиди:

  • специфічні акарициди;
  • інсектоакарициди. До останніх, до речі, можна віднести і Карате Зеон.

Чому саме такі препарати користуються більшим попитом? Все просто: тому що вони універсальні. Їх можна використовувати як для знищення комах, так і для контролю за кліщами, а це і вигідніше з точки зору економіки, і зручніше з точки зору застосування.

Інсектоакарициди розподіляються на види за діючою хімічною речовиною на:

  • фосфорорганічні сполуки;
  • синтетичні піретроїди;
  • похідні від мікробного синтезу патогенного гриба Streptomycesavermitilis;
  • групу амідинів;
  • тіосечовину.

Кожна із вищеназваних груп має як свої недоліки, так і переваги. Так, наприклад, засоби на основі фосфорорганічних сполук високоефективні проти личинок, німб та дорослих кліщів, проте досить несуттєво впливають на яйця таких шкідників. Піретроїди – це підвищена біологічна активність, що автоматично означає дієвість та ефективність, проте вони швидко викликають резистентність.