Комахи можуть приносити не лише користь — певні їхні види становлять серйозну загрозу для сільськогосподарських культур. Такі шкідники здатні не лише знищувати рослину на етапі розвитку та росту, а й псувати стиглі плоди. Збитки від такої «діяльності» комах для аграріїв можуть бути величезними, саме тому агрохімічна промисловість дає можливість виправити ситуацію за допомогою інсектицидів.

Карате Зеон – високоефективний та надійний препарат, що захищає від комах широкий спектр сільгоспкультур. Особливо дієвий проти шкідників картоплі та декоративних рослин. Вкрай ефективно впливає на галових кліщів. Лямбда-цигалотрин – це основна складова даного інсектициду, яка починає діяти після повного висихання розчину на шкіднику або на листі та пагонах рослини. Засіб проявляє свою ефективність протягом двох годин після застосування. В залежності від погоди, виду комах та їх стану, загибель шкідників наступає від півгодини до трьох годин після оброблення.

Переваги застосування Карате Зеон:

  • поєднання широко спектру дії проти багатьох видів шкідників із низькою нормою використання на 1 га, що говорить про високу економічність даного інсектициду;
  • миттєва дія і високий процент загибелі комах навіть при мінімальному потраплянні на поверхню рослини або безпосередньо на шкідника;
  • відразу ж після висихання засобу він не змивається дощем;
  • не становить загрози для бджіл, тому що володіє репелентною дією;
  • пригнічує життєдіяльність кліщів, що дає змогу відмовитись від застосування специфічних акарицидів;
  • володіє контактною, залишковою і кишковою дією;
  • ефективний у боротьбі із побутовими комахами і з шкідниками хлібних запасів;
  • швидке розчинення активної речовини не викликає проблем із залишками препарату на культурах, в зв’язку з чим знижується термін очікування.

Технологія застосування Карате Зеон

Максимальна доза препарату застосовується при наявності великої кількості шкідників або личинок старшого віку. Норма використання робочого розчину повинна бути достатньою для забезпечення покриття всього листового покрову рослини, проте не варто допускати, щоб препарат стікав з обробленої поверхні. Робочий розчин потрібно використати у день приготування.

Період захисної дії Карате Зеон становить 2-3 тижні від дати застосування (при цьому враховуються кліматичні та погодні умови, вид комах, термін обробки). Сумісний у бакових сумішах з багатьма іншими видами інсектицидів, гербіцидів та фунгіцидів, проте, в кожному конкретному випадку необхідно проводити перевірку на сумісність.