Аби отримати гарний урожай агроному варто прикласти чимало зусиль. Мінеральні добрива – збільшать врожай в рази та покращать якість продукції. Окрім того саме штучні добрива зроблять рослини стійкішими до несприятливих кліматичних умов. Добрива впливають не лише на рослину, а й на ґрунт, після обробки він стане багатшим на  магній, залізо, фосфор, калій, та найголовніше азот та ін.  Дані мікроелементи поглинаються рослинами у достатніх кількостях. Якщо цих мікроелементів не вистачає, то рослина не має можливості для нормального зросту і розвитку.

Добрива компанії «Украгроком» 

Експерти відзначають, що мінеральні добрива аграрної компанії «Украгроком» відповідають світовим стандартам, крім  того саме ця компанія є лідером на українському агропромисловому ринку. Якість та широкий асортимент мінеральних добрив – ключові елементи роботи «Украгроком», головна мета – задоволення потреб споживачів. Професійні аграрії впевнено стверджують, що мають гарний врожай завдяки мінеральним добривам. Вони бувають прості і комплексні . Прості добрива містять якийсь один елемент (наприклад, азот або фосфор) , а комплексні складаються з двох і більше компонентів . Штучні добрива поділяються на фосфорні , калійні , азотні і складні , залежно від того , який елемент у складі добрива є основним. Головним прийомом інтенсивного землеробства є використання мінеральних добрив. З їх допомогою можна дати швидкий поштовх до різкого підвищення врожайності більшості культур на тих же площах, не вимагаючи освоєння нових земельних угідь.

 

Серед популярних мінеральних добрив експерти виділяють:

 

 1. Селітра аміачна ( передпосівне удобрення сільськогосподарських культур) ;
 2. Вапняково-аміачна селітра ( застосовувати для ґрунтів з підвищеною кислотністю) ;
 3. Карбамід ( передпосівне удобрення);
 4. Сульфат амонію ( для ґрунтів, які мають завищений ступінь основами ( сіроземи, чорноземи, каштанові), а також після вапнування удобрення деревно-підзолистих ґрунтів) ;
 5. Карбамідно-аміачна суміш ( широкий спектр застосування) ;
 6. Аміак водний технічний ( передпосівне удобрення, підживлення рослин);
 7. Калій хлористий ( удобрення) ;
 8. Амофос (Хороший компонент для приготування сумішей з різними видами стандартних добрив);
 9. Нітроамофоска ( підживлення та удобрення овочевих та декоративних культур);
 10. Сульфоамофос ( підживлення рослин);
 11. Діамофоска ( забезпечує збалансоване живлення рослин);
 12. Тукосуміш (складні комплексні мінеральні добрива,виробляються за індивідуальним замовленням).