Рослини, які підгодовують селітрою ростуть сильнішими. Хоча б через те, що азот, який входить до складу речовини впливає на ріст вегетативної маси рослини. Крім того збільшується вміст білка і клейковини, яка є однією із складових частин білків рослин, що забезпечує Вам зростання якісних і кількісних показників майбутнього врожаю.

 

Що таке селітра аміачна?

Селітра аміачна – це мінеральне добриво у формі білих гранул. Застосовують речовину у сільському господарстві, підходить для всіх видів ґрунтово-кліматичних зон. Селітра має гарну властивість – добре розчиняється у воді, через це користується популярністю у фермерів. Експерти радять використовувати препарат навесні при основному, передпосівному удобренні та для підживлення сільськогосподарських культур.

Використовують для підживлення таких рослин:

  • Озима;
  • Ярі зернові культури;
  • Овочеві культури ( локально та поверхнево).

Спеціалісти стверджують, що селітру аміачну не слід використовувати восени, через те, що у ній міститься 50% нітратної форми азоту, яка вимивається з ґрунту опадами.

Серед українських аграріїв селітра користується беззаперечним попитом і займає валову частину ринку добрив. Основним мотивом популярності цього добрива є те, що серед азотних добрив воно демонструє найкращий рівень збільшення врожайності. Якщо застосовувати її для підгодівлі зернових озимих можна добитися підняття врожайності на 10 центнерів з гектара.

Цікаво те, що речовину можна використовувати як основне добриво так і для підгодівлі рослин. Механізм його впливу на рослини заснований на тому , що воно збагачує азотом хлорофіл, який грає головну роль у зростанні живих клітин.

 Переваги використання селітри аміачної:

1.     Збільшує рівень врожайності;

2.     Врегульовує вегетативну масу;

3.     Збільшує вміст білка та клейковини. 

Та є і застереження при її використанні. Упаковка має бути безпечно закрита. Речовину варто зберігати в сухих, провітрюваних приміщеннях , захищених від потрапляння зайвої вологи, тому що речовина може бути токсичною. Крім того селітра вогненебезпечна. Не варто перемішувати селітру з іншими видами добрив, понад усе з карбамідом .

Спеціалісти «Украгроком» готові підказати та розповісти про нюанси використання аміачної селітри. Крім того, ми з радістю запропонуємо нашим клієнтам купити аміачну селітру від кращих виробників .