Кукурудза охоплює настільки широкий спектр різноманітних задач, що на сьогоднішній день альтернативи даній культурі просто не існує. Так, вона є домінуючим видом харчування у тваринництві, крім того, її зерно – це джерело виготовлення борошна, крупи, пластівців, крохмалю, спирту етилового, глюкози, цукру, сиропу, масла, вітаміну Е, аскорбінової кислоти. Навіть існує пиво на основі кукурудзи. Склад кукурудзяного зерна медики-дієтологи називають ідеальним: 70% вуглеводів, 12% білків, 8% жирів та приблизно 10% припадає на вітаміни і мінеральні солі.

Близько десяти років тому посіви кукурудзи у нашій державі збільшились удвічі, якщо порівнювати із 80-ми роками минулого століття. На даний момент підраховано, що дана цифра зросла іще – тепер площ, засіяних цією технічною культурою, стало утричі більше. Пояснити таку ситуацію просто: по-перше, зросли потреби внутрішнього ринку, по-друге, левова частка зерна знаходить свого покупця закордоном, а по-третє, значно збільшилась урожайність кукурудзи завдяки використанню у якості посівного матеріалу гібридів.

Кукурудза Піонер 3893 Кларика

Кукурудза Піонер – це гібриди зі світовим ім’ям, створені найкращими селекціонерами для того, щоб аграрії могли отримувати більше зерна, маючи при цьому менше проблем. Стійкість до посухи, морозостійкість, стійкість до різноманітних грибкових захворювань, до пошкоджень шкідниками, укрупнене зерно – можна довго перераховувати всі ті якості, які отримала кукурудза Піонер в результаті багаторічних досліджень.

Кларика – це один із різновидів гібридів кукурудзи Піонер, що користується чималим попитом у вітчизняних аграріїв. Чому?

  1. Володіє високим потенціалом до урожайності.
  2. Має чудову вологовіддачу.
  3. Стійка до засушливих погодних умов.
  4. Має високий рівень адаптації до умов Лісостепу та Степу.
  5. Виявляє середню стійкість до летючої сажки, та стійкість, вищу за середній рівень, — до сажки пухирчастої.

Варто зауважити, що Кларика відноситься до середньостиглого простого гібриду, зерно дає зубоподібної форми. Окрім переваг у вирощуванні, є також декілька застережень:

  • даний гібрид потрібно висівати у оптимальні терміни;
  • він не придатний для монокультури.

Кукурудза Піонер від «Украгроком»

Ми пропонуємо нашим клієнтам на вибір широкий спектр гібридів від Піонер за доступними цінами. Крім того, ми надаємо консультації з приводу вибору найкращого варіанту саме для вашого сільськогосподарського підприємства, враховуючи кліматично-ґрунтові особливості регіону.