Піонер Хай-Бред Інтернешнл – один із найвідоміших у світі брендів, що займається генною розробкою насіння та його поставками фермерським господарствам. Є дочірнім підприємством концерну Дюпон. Мета компанії – це створення, виробництво та реалізація високоякісної сировини для вирощування кукурудзи, соняшника та інших сільськогосподарських культур і мікробіологічних продуктів.

Кукурудза Піонер вирізняється високою продуктивністю, стійкістю до багатьох хвороб, і, як результат, — має високу врожайність. До того ж, насіння від Піонер характеризується стійкістю до злягання та добре розвиненою кореневою системою. Кожен гібрид має свої особливості, котрі потрібно враховувати при виборі насіння. Регіон, кліматичні умови, ґрунт, потреби (силос або борошно) – все це має велике значення.

Кукурудза Піонер – це інноваційні технології та ефективні рішення у насінництві та селекції.

Компанія «Украгроком» пропонує широкий вибір кукурудзи від Піонер за доступними цінами. Ми гарантуємо якість та надійність нашої сировини. Жодних підробок – ми маємо відповідну документацію, яка підтверджує, що запропоноване насіння – дійсно від даного виробника. Наші спеціалісти із задоволенням допоможуть підібрати найоптимальніший варіант кукурудзи Піонер для вашого сільськогосподарського підприємства або фермерського господарства. Крім того, у нашій компанії ви маєте змогу отримати кваліфіковану консультацію з питань вибору, вирощування, переробки та зберігання кукурудзи. Детальніше про всі види кукурудзи Піонер, які ми пропонуємо, можна дізнатись на сайті uak.com.ua у розділі Продукція.

Переваги кукурудзи Піонер

Звичайно, кожен із різновидів кукурудзи від вказаного виробника має свої особливі властивості, завдяки яким і зростає врожайність культури у певному регіоні при певних умовах. Проте, є декілька загальних позитивних рис, притаманних більшості гібридів Піонер, а саме:

  • розвинена коренева система;
  • стійкість до посухи;
  • чудовий урожайний потенціал;
  • швидка віддача вологи зерна під час дозрівання;
  • стійкість до стресів;
  • стійкість до різноманітних захворювань;
  • чудовий опір комахам-шкідникам;
  • стійкість до впливу небажаної рослинності;
  • морозостійкість;
  • нечутливість до температурних коливань.

Кукурудза Піонер користується великою популярністю у аграріїв Західної Європи та Південної Америки. Завдяки своїм чудовим характеристикам вона дедалі активніше розповсюджується і у нашій країні. Використовуючи у своїй господарській діяльності насіння Піонер, не сумнівайтесь у прекрасному результаті – гарному врожаю та великим прибуткам.