Сільське господарство без перебільшення можна назвати одним із найбільш складних та ризикованих видів бізнесу, адже отримати прибутки у цій сфері буває надзвичайно складно. Чому? Тому що рентабельність сільськогосподарського підприємства напряму залежить від урожайності вирощуваних культур, від попиту на продукцію на вітчизняному та закордонному ринках, а також від сформованої вартості цієї продукції. Як показує практика, на сьогоднішній день український ринок є не надто сприятливим для наших аграріїв, проте, це не стає перешкодою для розвитку сільського господарства як вдалого бізнес-проекту.

Кожен агровиробник знає, що високий урожай культури залежить не від удачі або сприятливих умов, а що це – тяжка праця, яка включає у себе цілий комплекс заходів по догляду та захисту посівів. Окрім того, одну із найважливіших ролей у даному процесі відіграє забезпечення культурних рослин макро- та мікроелементами, поживними речовинами.

Купити добрива

Мінеральні добрива являються універсальним та ефективним інструментом, за допомогою якого можна вплинути на ріст та розвиток культур, на формування, наприклад, у пшениці якісного та крупного зерна у колосі. Тобто, використовуючи у своїй діяльності хімічні суміші, які містять комплекс важливих для рослин елементів, ви тим самим допомагаєте культурам розкрити увесь свій урожайний потенціал. Саме тому мінеральні добрива і користуються шаленим успіхом у аграріїв всього світу.

На даний момент купити добрива не є  проблемою. Агрохімічний ринок України пропонує безліч варіантів як однокомпонентних, так і комплексних добрив і від вітчизняних виробників, і від закордонних. Обрати є з чого. Проте, між собою вказаний тип підживлення культур відрізняється і якістю, і вартістю,  і напевне, ефективністю. Як обрати саме ту суміш, яка б найкраще підійшла у конкретній ситуації для певної культури?

Мінеральні добрив від компанії «Украгроком»

Наша компанія працює на українському агрохімічному ринку більше 10 років, а цього часу достатньо, щоб отримати величезний досвід та накопичити цінну інформацію про особливості вітчизняного аграрного сектору та його потреби. А отже, «Украгроком» пропонує мінеральні добрива найвищої якості, ефективність яких перевірена роками. Наші клієнти мають змогу не лише придбати у нас добрива, а й при необхідності отримати кваліфіковану консультацію від спеціалістів з приводу вибору добрив, норм застосування та підживлення культур певного виду.

Окрім мінеральних добрив, ми пропонуємо і мікродобрива – хімічні суміші, у складі яких знаходяться мікроелементи (наприклад, цинк, мідь, залізо, молібден тощо).