Без вітамінів і мінералів неможливий ріст та розвиток всього живого на нашій планеті, особливо це стосується таких важливих для людей сільськогосподарських культур. Мінеральні добрива – це хімічні сполуки, призначені для підживлення рослин. Вони забезпечують не тільки покращення їхнього якісного складу та сприяють активнішому розвитку, а також відповідають за кінцевий результат — хороший врожай для аграріїв.

На сьогоднішній день існують такі різновиди мінеральних добрив:

  • промислові (азотні, калійні, фосфорні, мікродобрива та складні добрива);
  • місцеві (вапняні і попіл).

За вмістом важливих хімічних елементів міндобрива ділять на:

  • однокомпонентні, що складаються лише з одного елемента підживлення – наприклад,азоту, магнію чи фосфору;
  • комплексні, у склад яких входять декілька елементів (азотно-калійні, азотно-фосфорні тощо). Комплексні міндобрива, в свою чергу, теж мають поділ на складні, змішані та складно-змішані.

Головна особливість будь-яких мінеральних добрив – це здатність позитивно впливати на ґрунт, підживлюючи його необхідними мікроелементами, та можливість корегувати врожайність сільськогосподарських культур. Добрива допомагають рослинам бути стійкішими перед несприятливими погодними умовами, впливають на їхню здатність активніше боротись з бур’янами, а також насичують тканини рослин білками, цукром, крохмалем і різноманітними вітамінами.

Як показує практика, найчастіше і ґрунтам, і культурам не вистачає наступних хімічних елементів: азоту, калію та фосфору  у першу чергу, а далі – магнію, заліза, сірки та кальцію. Всі вищеназвані елементи потрібні рослинам у великих кількостях, саме тому їх називають макроелементами. Звичайно, культури також потребують інших компонентів живлення, проте значно менше (звідси і назва – мікроелементи), а саме: марганцю, міді, йоду, цинку, бору, молібдену та інших.

Купити добрива – означає забезпечити культури необхідними для життя органічними речовинами. Крім того, підвищити врожайність рослин. Як відомо, гарний врожай – гарний прибуток, адже важка праця аграріїв має бути гідно нагороджена.

Компанія «Украгоком» допоможе вам придбати якісні та ефективні мінеральні добрива від найвідоміших виробників у аграрній галузі. Всі добрива, які ми пропонуємо, мають необхідні документи та сертифікати якості. Азотні, фосфорні, калійні та інші мінеральні добрива ми із задоволенням доставимо у будь-який куточок нашої країни. Крім цього, спеціалісти компанії готові надати кваліфіковану консультацію з питань дозування, застосування та зберігання міндобрив. Купити добрива – це лише пів справи, і якщо вам потрібна допомога досвідченого агронома із питань живлення рослин – будь ласка, звертайтесь, ми обов’язково допоможемо!