Відомий природознавець К.А. Тімірязєв вважав, що голодування людей (а в 19 – на початку 20 сторіччя такі випадки були не рідкістю) починається із голодування культур. І, на відміну від стереотипів про значення землі у забезпеченні продуктами харчування народів, він стверджував, що годувальником є не земля, а рослини. До того ж, одним із найбільш важливих завдань для аграріїв є «звільнити» культури від «влади землі», тобто забезпечити їх необхідними складовими мінерального живлення у штучний спосіб.

Такі думки вже давно знайшли підтвердження у аграрній науці, адже лише невеликий відсоток ґрунтів може забезпечити достатнє живлення сільгоспкультур і оптимальне зволоження. У більшості випадків земля не може дати ані необхідних елементів у легкодоступній для рослин формі, ані потрібної для росту і розвитку вологи.

Купити добрива – правильне рішення

Мінеральні добрива на сьогоднішній день відіграють провідну роль у світовому землеробстві, допомагаючи сільгоспвиробникам підвищити урожайність культур та забезпечити рентабельність виробничого процесу. Тому з упевненістю можна стверджувати, що купити добрива – це сьогодні ефективне рішення багатьох питань.

Раціональне використання мінеральних добрив означає:

  • більш ощадливе використання рослинами води;
  • посилення та поліпшення їхнього харчування;
  • підвищення продуктивності культур;
  • покращення якості вирощеної продукції;
  • сприяння підвищенню родючості ґрунтів;
  • вироблення стійкості культур до несприятливих погодних умов, грибкових і вірусних хвороб, комах-шкідників;
  • підвищення терміну зберігання продукції.

До речі, першими у промислових масштабах почали вироблятись фосфорні добрива – вважалось, що саме фосфору найбільше не вистачає культурам. Але сьогодні лідерство по обсягам виробництва, безумовно, займають азотні добрива (як монодобрива, так і комплексні). Варто відзначити, що останніми десятиліттями стрімко зросла роль мікродобрив – туків, що у своєму складі містять мікроелементи: бор, цинк, залізо, марганець, молібден тощо. Вчені дослідили, що, хоча  таких елементів у процесі розвитку культури потребують у значно менших кількостях, ніж макроелементів, без них все ж неможливо забезпечити максимально високу урожайність та продуктивність рослин.

Добрива, які пропонує «Украгроком»

Купити добрива у нас – означає раціонально використати кошти підприємства, адже мінеральні добрива від компанії «Украгроком» — це вигідно, недорого, якісно і ефективно. Ми працюємо лише з найкращими виробниками добрив та пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови для придбання туків.