Сільськогосподарське виробництво, як і будь-який інший вид діяльності, повинен приносити прибутки, щоб, по-перше, забезпечити достойною винагородою усіх, хто у ньому працює, а по-друге, — щоб розвиватись та досягати нових вершин. А це можливо за умов високої урожайності вирощуваних культур, успішної реалізації сировини та професійному менеджментові, який відповідає, у тому числі, і за економічну доцільність тих чи інших витрат.

Як отримати високі урожаї? Звичайно, необхідно дотримуватись технології вирощування сільгоспкультур, одним із найважливіших пунктів якої є система удобрення. В переважній більшості випадків удобрення сільгосппідприємства купують (звичайно, якщо мова йде не про деякі види органічних добрив, які кожне розгалужене виробництво має у достатній кількості). Агрохімічний ринок нашої країни може багато чого запропонувати аграріям – добрива є і від вітчизняних виробників, і від іноземних. Але як зробити правильний вибір, щоб і купити високоякісну хімію, і при цьому по можливості зекономити кошти підприємства?

Купити добрива: поради від «Украгроком»

Зрозуміло, що при виборі мінеральних добрив два найбільш значущі показники – це ефективність і ціна, які взаємопов’язані між собою. Якщо підприємство зацікавлене у вирощуванні продукції високоякісної та корисної для людського здоров’я (а не навпаки – насиченої нітратами чи іншими шкідливими залишками добрив), то у такому випадку будуть обиратись найбільш якісні мінеральні добрива. Але як же економія?

Компанія «Украгроком» знає, як можна вигідно придбати мінеральне удобрення. Необхідно працювати у даному напрямку із перевіреним і надійним партнером, який займається реалізацією засобів захисту рослин та мінеральних добрив більше десяти років. Звичайно, ми говоримо про себе. «Украгроком» за роки своєї діяльності не лише отримав репутацію чесного і відповідального партнера, а й набув десятки задоволених співпрацею з нами клієнтів. А для наших клієнтів існують гнучкі програми знижок, що дозволяють купувати високоякісну агрохімію за прийнятними цінами. До того ж, спеціалісти компанії нададуть фахову допомогу у питанні вибору найбільш оптимальних добрив у кожному конкретному випадку.

Що ми пропонуємо

Каталог продукції, яку пропонує компанія «Украгроком», різноманітний та має десятки цікавих позицій. Мінеральні добрива, мікродобрива та тукосуміші від відомих виробників, а також власного виробництва, хімічні засоби захисту рослин – гербіциди, фунгіциди, десиканти, інсектициди і так далі. Звертайтесь, і разом ми обов’язково оберемо найкращу агрохімію для потреб вашого підприємства!