Мінеральні добрива давно вже стали основою для отримання сталих і високих урожаїв сільськогосподарських культур. Навіть зважаючи на те, що українські чорноземи відомі своєю родючістю та здатністю дарувати сільгоспвиробникам сотні тон зерна, овочів, плодів, все ж, навіть вони на сьогоднішній день з удячністю приймають від аграріїв підживлення – добрива, що створені у штучний спосіб та містять усі важливі елементи живлення.

Нестача того чи іншого елементу вкрай негативно позначається на продуктивності культур, що виражається у кінцевому результаті у невисокій рентабельності виробничої діяльності або ж взагалі – у її відсутності.

Купити добрива: які, де, для чого?

Купити добрива сьогодні – це не проблема, адже їх, по-перше, виробляють і реалізують у великій кількості вітчизняні виробники. По-друге, український ринок насичений іноземною продукцією – тобто, сільгоспвиробникам є з чого вибрати. Ми звикли, що все найкраще – не у нас, проте українські аграрії мають іншу думку: так, наприклад, такі мінеральні добрива як карбамід, карбамідно-аміачна суміш, сульфоамофос, нітроамофоска тощо вони купують від наших виробників і при цьому задоволені результатом.

Які добрива купувати? Звичайно, ті, потребу у яких рослини мають найбільше. А щоб визначити таку потребу, необхідно проводити аналіз ґрунту та слідкувати за станом посівів, адже візуально навіть можна визначити, на який саме вид голодування страждає культура. Серед найбільш популярних добрив – азотні, калійні, фосфорні. І це просто пояснюється: від вказаних макроелементів практично наполовину залежить якість і кількість майбутнього урожаю. Проте, і мікроелементи – магній, залізо, бор, марганець, молібден теж відіграють свою роль, хоча вона, на перший погляд, не така помітна, зате теж важлива.

Відзначимо, що серед різновидів добрив – однокомпонентних і комплексних, останні більш привабливі для аграріїв, адже у своєму складі містять декілька елементів одночасно, тобто «працюють» відразу ж у декількох напрямках.

Туки від «Украгроком»

Наша компанія є лідером українського ринку мінеральних добрив. Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісне удобрення за помірними цінами. До того ж, у нас є власне виробництво тукосумішей – економічно привабливих та результативних добрив, які можуть виготовлятись за індивідуальним замовленням клієнта та містити ті елементи, які необхідні певному видові культур у певному господарстві.