Важливість фосфору для росту культурних рослин не можна недооцінювати, адже даний макроелемент входить у трійку найбільш потрібних та значущих для рослин разом із азотом і калієм. По-перше, фосфор є обов’язковим компонентом білків культур, нуклеїнових кислот, фосфоліпідів. По-друге, забезпечує рівномірність сходів та прискорює дозрівання урожаю. По-третє, сприяє активізації росту кореневої системи культур та приймає участь у закладанні генеративних органів. Окрім цього, фосфор сприяє підвищенню стійкості до низьких температур повітря у колосових зернових озимих культур.

Купити фосфорні добрива – забезпечити розвиток культурних рослин

Перераховувати позитивний вплив фосфору на сільгоспкультури можна довго, адже, крім вищевказаного, він також допомагає рослинам засвоювати азот, приймає участь у відновленні нітратів до аміаку, у утворенні амінокислот і т.д.

Фосфат кальцію – це основне джерело даного макроелементу для рослин із ґрунту, проте отримати його не так і просто, адже в землі він знаходиться у більшості випадків у дуже обмеженій кількості. Саме тому і використовуються фосфорні мінеральні добрива – щоб забезпечити культури потрібною кількістю фосфору. Особливе значення фосфорні добрива набувають завдяки своїй високій водорозчинності, адже таким чином вони стають ще доступнішими для рослин. Вважається, що навіть при збільшеній нормі використання фосфорні добрива не завдадуть шкоди ані ґрунту, ані посівам (на відміну від, наприклад, збільшеної норми азотних добрив), тому що не впливають на підвищення концентрації ґрунтового розчину.

Купити фосфорні добрива – це означає, забезпечити високу урожайність культур та рентабельність виробничого процесу. Особливо, якщо придбати добрива ви вирішили у компанії «Украгроком». Ми пропонуємо лише найкраще за доступними цінами, і наші постійні клієнти, кількість яких постійно збільшується, можуть це підтвердити! Ми реалізуємо мінеральні добрива від найбільш відомих виробників – і вітчизняних, і закордонних, а також пропонуємо тукосуміші власного виробництва.

Різновиди фосфорних мінеральних добрив

Даний вид підживлення має дві форми – водорозчинні та слаборозчинні. До перших відносять суперфосфати та комплексні добрива. До других – фосфоритне борошно, преципітат та борофоску.

Суперфосфат та подвійний суперфосфат – це найбільш популярні добрива, що містять фосфор. Їх використовують у якості основного передпосівного, припосівного добрива та у якості підживлення. Можна застосовувати на будь-яких типах ґрунту.