Українські ґрунти мають високий потенціал родючості, а найбільше це стосується чорноземів. Проте, цей потенціал не безмежний, особливо тоді, коли ресурси поживних речовин та важливих мінеральних елементів вичерплюються у ході активного сільськогосподарського процесу, а нових надходжень немає. В такому випадку не потрібно дивуватись, чому урожайність певної культури різко впала – на сьогоднішній день одним ресурсом не обійтись. Для того, щоб забезпечити рослинам прекрасні умови для розвитку, необхідно підживлювати їх за допомогою мінеральних добрив.

Магнію сульфат: чим корисний?

Гранульований сульфат магнію – це магнієвмісне та сірковмісне комплексне мінеральне добриво, що використовується не лише в аграрному секторі сільського господарства, а й у садівництві. До речі, дачники також часто застосовують цей вид підживлення овочевих культур для збільшення урожайності картоплі, моркви, цибулі, капусти, томатів та багатьох інших. Окрім того, що сульфат магнію покращує ріст рослин, він позитивним чином впливає на смакові якості продукції – підвищує цукристість, надає яскравого забарвлення овочам, збільшує рівень крохмалів, забезпечує їх вітамінами.

Переваги застосування магнію сульфату:

  1. Завдяки водорозчинній формі, дане мінеральне добриво діє надзвичайно швидко (адже відомо, що рослинам найлегше сприймати рідку форму, ніж, наприклад, той самий оксид магнію, який ще повинен перетворитись у ґрунті у більш прийнятний для культур вигляд ).
  2. Без магнію не можливий фотосинтез, а сульфат магнію миттєво наповнює рослину даним хімічним елементом. Окрім того, магній впливає на засвоєння культурою ще одного надважливого елементу – фосфору.
  3. Магній важливий на всіх етапах синтезу білків.
  4. Не потрібно забувати, що магнію сульфат містить сірку – елемент, що сприяє засвоєнню азоту. Якщо сірки не вистачає, то погіршується ефективність азотних мінеральних добрив, що не найкращим чином впливає на розвиток культури.
  5. Дане мінеральне добриво володіє широким спектром дії – його використовують для підживлення майже всіх сільгоспкультур, починаючи від технічних і закінчуючи овочевими.
  6. Сульфат магнію чудово сумісний із карбамідом у бакових сумішах. Його також можна використовувати із деякими видами пестицидів.
  7. Застосовується в умовах як відкритого, так і закритого ґрунту.
  8. Легкий у використанні, зручний у зберіганні та непримхливий при транспортуванні.