Існує декілька фактів про український аграрний сектор, які знає кожен другий, і які вже майже перетворились на міфи. Перше – це те, що вітчизняні чорноземи – ґрунти  безмежно родючі. Друге – наша держава славиться вирощеною пшеницею у всьому світі, бо дана культура має просту технологію вирощування та займає великі площі українських полів. Насправді навіть найбільш родючі ґрунти з часом втрачають свої чудові властивості, особливо якщо їхня експлуатація інтенсивна, а захисних та збагачуючих заходів не проводиться. А щодо пшениці – то дійсно, її вирощують наші сільгоспвиробники у великих кількостях, проте цей процес не є простим і легким.

Що потрібно пшениці для підвищення урожайності? Для початку – забезпечення збалансованого живлення макро та мікроелементами. У найбільш вразливі етапи розвитку – поживними речовинами та мінералами. Найважливішими хімічними елементами для оптимального росту пшениці є наступні хімічні речовини у такому порядку: азот, фосфор, калій, кальцій, магній, сірка, бор, мідь, залізо, марганець, цинк та молібден (а також інші елементи у незначних кількостях).

Магнію сульфат розчин

Вважається, що одним із найбільш вдалих поєднань підживлення пшениці є карбамід із магнію сульфат розчином. Останній є прекрасним джерелом сірки та магнію – двох потужних біогенів. Сірка допомагає культурі краще засвоїти азот, крім того, вона входить у склад амінокислот. Магній бере участь у процесі хлорофілу та впливає на засвоєння пшеницею фосфору. Крім того, сульфат магнію у суміші з карбамідом нейтралізує шкідливі біурети цього азотовмісного добрива.

Переваги сульфату магнію:

  1. Добре та швидко розчинний у воді.
  2. У складі даного добрива немає хлору.
  3. Без особливих проблем змішується у бакових сумішах з іншими видами підживлення (маються на увазі водорозчинні добрива), пестицидами та регуляторами росту(обов’язкове проведення тесту на сумісність та відсутність фітотоксичності).
  4. Можна для використання сульфату магнію обирати будь-яку зручну (або ту, що мається у господарстві) систему поливу.
  5. Дане добриво вноситься і під основний обробіток, і для позакореневого підживлення.

Компанія «Украгроком» реалізує сульфат магнію від найкращих вітчизняних та закордонних виробників. На українському аграрному ринку ми працюємо вже більше 10 років, а отже, можемо гарантувати високу якість продукції.