Українські ґрунти не даремно вважаються одними із найбільш родючих у світі – така думка давно підтвердилась високою урожайністю вирощуваних у нас сільгоспкультур. Проте, на сьогоднішній день вітчизняні посівні площі потребують допомоги зі сторони аграріїв, адже за десятки років проведення активної господарської діяльності вони виснажились та втратили більшу частину запасів поживних речовин, необхідних для розвитку культур. Таким чином, сільгоспвиробники повинні використовувати мінеральні добрива — і щоб підвищити загальну урожайність, і щоб отримати прибутки.

З іншого боку, не лише мінеральні добрива необхідні ґрунтам і культурам – велика потреба також є і у мікроелементах. Бор, цинк, залізо, марганець, молібден – звичайно, для оптимального росту культур їх потрібно значно менше, ніж, наприклад, азоту чи кальцію, але без них повноцінна життєдіяльність рослин не можлива.

Компанія «Украгроком» пропонує

Ми займаємось реалізацією мінеральних та мікродобрив на українському аграрному ринку вже більш ніж 10 років – а це означає, що ми маємо достатньо досвіду, щоб забезпечити вітчизняних аграріїв найбільш якісними та ефективними хімічними сумішами, які підвищують урожайність культур.

Мікродобрива – це окремий напрямок роботи для команди «Украгрокому». Ми підібрали і пропонуємо продукцію не лише від наших виробників, а і від закордонних – все для того, щоб якомога ефективніше допомогти сільському господарству. Окрім реалізації мікродобрив, наші фахівці із задоволенням нададуть фахову консультацію щодо правильного підбору необхідних добрив та їхнього використання.

Лінійка мікродобрив

Отже, продажем яких саме мікродобрив займається компанія «Украгроком»?

  1. Спідфол Бор та Спідфол Борон SL – це добрива, основним елементом яких є бор. Точніше, виробник називає дану продукцію «коректорами дефіциту елементів мінерального живлення». Виготовлені у Туреччині. Характеризуються наступними показниками: швидко засвоюються культурами; сумісні із більшістю добрив; не містять домішок важких металів; усувають дефіцит бору набагато ефективніше за більшість борних удобрень.
  2. Сульфат магнію – допоможе позбутись магнієвого голодування культур, яке вкрай негативно впливає на розвиток плодів  та на їх якісний склад. Не містить хлору. Швидко розчиняється у воді. У більшості випадків застосовують для овочівництва та у плодових садах.
  3. Спідфол Цинкат SC – містить цинк. Вирізняється високою якістю та цілковитою безпекою при застосуванні як для рослин, так і для навколишнього середовища. Швидко засвоюється культурами.